Священика зі Здолбунова нагородили орденом Республіки Польша

0 276
Священика зі Здолбунова відзначили орденом Республіки Польша
Священика зі Здолбунова відзначили орденом Республіки Польша

У п’ятницю, 13 листопада, на Рівненщині, в обласному музично-драматичному театрі відзначили День незалежності Республіки Польща, який припадає на 11 листопада. Історична подія відбулася в 1918 році, коли завершилася перша світова війна. Вечір на честь проголошення незалежного статусу Польщі від Австрії, Московії та Німеччини відбувся з ініціативи Генерального консульства Республіки Польща в Луцьку.

Всі присутні в залі мали змогу насолодитися концертом, який на сцені театру відіграв ансамбль народного танцю Університету Марії Складовської-Кюрі з м.Люблін.

Перед концертом, представники Генерального консульства Республіки Польща в Луцьку, від імені президента Польщі вручили державні нагороди особам, які сприяють інтересам держави чи громадян та самовіддано віддаються суспільній та благодійній діяльності.

Серед нагороджених бронзовим хрестом «За заслуги» католицькі священики Рівненщини – Ян Бурас, Владислав Чайка, Вітольд-Йосиф Ковалів, Владислав Лукасевич, а також настоятель римо-католицької парафії св.Апостолів Петра і Павла у м.Здолбунів Андрій Щіслович.

Фото зі сторінок часопису “Волання з Волині” та Andrey Dan

З нагоди Дня незалежності бажаємо усім полякам щастя, 

непохитності духу та великих звершень!

Коментарі
Завантажується...