Центр Радивилова перетворився на будівельний майданчик

0 270
Центр Радивилова перетворився на будівельний майданчик
Центр Радивилова перетворився на будівельний майданчик

У центральній частині Радивилова повним ходом ідуть роботи, зокрема, з реконструкції майдану Незалежності, вулиці І.Франка, про це повідомляє портал radyvyliv.net. Серед городян можна почути думки на кшталт, чи доцільно проводити такі масштабні роботи пізньої осені, в переддень морозів і взагалі, мовляв, навіщо «закопувати такі гроші в землю». З такими судженнями люди звертаються і до засобів масової інформації.

Отож, щоб прояснити ситуацію, журналіст газети “Прапор перемоги” звернувся до міського голови М.А.Карапетяна.

– Найперше, щодо коштів. Їх на облаштування майдану Незалежності, а саме вкладання бруківки, виділено з обласного бюджету. Я, як міський голова, відстоював цю ідею перед головою обласної державної адміністрації В.М.Берташем. Він пообіцяв, що при наявності проектно-кошторисної документації сприятиме цьому. Міська рада за власні кошти виготовила таку документацію.

Підрядником виступає рівненська фірма «Реалбуд М». Її керівництво запевнило, що погодні умови дозволяють проводити такі роботи якісно. Тож основна їх частина буде виконана до настання морозів. А решта – вже наступного року. Так само бруківкою буде вимощено вулицю І.Франка від вул. Почаївської до перехрестя з вул. Ватутіна. Далі дорога буде вкрита якісним асфальтовим покриттям. Бруківкою також будуть встелені тротуари вул. І.Франка. Звичайно ж, передбачено систему водовідведення. До речі, після завершення цих робіт ця вулиця стане пішохідною. Виїзди з вул. О.Невського та від вул. Ватутіна будуть перекриті квітковими клумбами.

А ще не слід забувати, що до відзначення ювілею Радивилова у травні наступного року залишається не так вже й багато часу. Нагадаю, що маємо ще на площі спорудити пам’ятник і фонтан, провести ремонт будинків. Так, вже у цьому році оновлено фасади приміщень міської ради, центру дозвілля і мистецтв (колишній кінотеатр), КП «Радивилівводоканалу» та управління юстиції, прокуратури.

Прошу вибачення в городян за тимчасові незручності, викликані проведенням ремонтних робіт. Зате хочу запевнити, що все зроблене сприятиме тому, що наше місто ставатиме ще красивішим і зручнішим для нинішніх його жителів та прийдешніх поколінь.

(За публікацією радивилівської районної газети “Прапор перемоги»:

кореспонденція В.Свідницького «Все, що робиться, – на краще», 8 листопада 2013 року).

Коментарі
Завантажується...