У Рівному почали будувати найбільший на західній Україні сільгоспринок

0 336
Фото - skyscrapercity.com
Рендерне зображення ринку. Всі фото – skyscrapercity.com

У Рівному нарешті розпочалось будівництво найбільшого сільськогосподарського ринку на західній Україні. Розмови про спорудження об’єкту ходили ще із 2011 року, тоді навіть була виділена земельна ділянка площею у 13 з половиною гектарів у районі Луцького кільця, розроблено проектну документацію та свторено підприємство “Рівненський регіональний ринок сільськогосподарської продукції “Шелен”. Проте до грудня 2012 року, коли встановили паркан навколо території будівництва, розмови залишалися лише розмовами і сподівань на створення оптового ринку не було. Наразі ж, за словами користувачів будівельного форуму skyscrapercity.com, на будівельному майданчику відбуваються підготовчі роботи — до території прокладають необхідні мережі, пригнали бульдозери для зрізання родючого шару грунту, розпочали розмежовування зон будівництва.

План-схема ринку "Шелен"
План-схема ринку “Шелен”

Першочерговим об’єктом, що повинен бути зведеним стане автовокзал, після чого буде споруджено необхідні паркінги та павільйони.

Довідка: оптовий сільськогосподарський ринок “Шелен” стане найбільшим в західній Україні. Окрім торгових павільйонів “Квіти”, “Овочі-фрукти-бакалія”, “М’ясо і м’ясопродукти”, “Риба і морепродукти” буде споруджено двоповерхову автостанцію та логістичний термінал. Ринок повинен буде обслуговувати територію в радіусі 200 км., а функціонуватиме він вночі – до початку роботи роздрібної торгівлі міста. Працювати у “Шелені” будуть винятково прямі виробники сільгосппродукції та оптовики.

Коментарі
Завантажується...