У Рівному відбудеться вистава заради життя дитини

0 270
У Рівному відбудеться вистава заради життя дитини
У Рівному відбудеться вистава заради життя дитини

Колектив Рівненського обласного академічного музично-драматичного театру просить відгукнутись усіх небайдужих і допомогти врятувати життя п’ятирічного рівнянина Акскольда Павловича, котрий перебуває на лікуванні в онкогематологічному відділенні Обласної дитячої лікарні м. Рівне з діагнозом Лімфома Беркітта.

Ми знаємо, що на превеликий жаль, важкохорих дітей дуже багато, але разом з тим віддаємо перевагу дії, а не безнадійному зітханню. Сподіваємось на підтримку рівнян і влаштовуємо благодійний показ вистави «Тіні забутих предків», у якій задіяний увесь творчий склад театру. Тому, що для нас важливо долучитись кожному.

В закордонних клініках шанси врятувати дитину з таким діагнозом сягають 90%! І на даний момент батьки ведуть переговори з клініками Німеччини, Ізраїлю, США та Італії. Вони готові прийняти Аскольда на лікування, але вартість лікування для сім’ї на даний момент недосяжна: 120 тисяч євро – це середня вартість послуг клінік, що мають передовий досвід лікування онкозахворювань в світі. Батьки мріють про одужання сина і просять про допомогу.

Вистава «Тіні забутих предків» відбудеться 28 травня о 19.00. Вартість благодійного квитка 50 грн. Усі виручені кошти будуть адресно передані Аскольду. Благодійний квиток можна буде придбати вже незабаром у касі тел. (0362) 633447 та в уповноважених театру. Телефон для довідок 0673281515 (Ірена Боровець)

Ми маємо позитивний досвід того, як допомагати згуртувавшись. Яскравим доказом небайдужості рівненських сердець є збір коштів виставою «Пошились у дурні» за участі журналістів.

Сподіваємось, напередодні Дня захисту дітей, усі разом зробимо крок, щоб допомогти беззахисному перед лицем хвороби і разом з тим прагнучому жити Аскольдові.

Коментарі
Завантажується...