У вирі інформаційних технологій: школярі Здолбунівщини серед переможців

0 290

За інформацією управління освіти та науки Рівненської ОДА 19 листопада 2015 року  базі навчально-наукового інституту автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки Національного університету водного господарства та природокористування відбувся обласний конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій.

   Організатори конкурсу – КЗ “Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді” Рівненської обласної ради разом з навчально-науковим інститутом автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки  Національного університету водного господарства та природокористування.

У заході взяли участь більше 30 учасників із 12 районів та міст області. Категорія учасників – учнівська молодь (до 18 років).

     Метою проведення конкурсу є виявлення та підтримка обдарованої молоді, стимулювання інтересу дітей до поглибленого вивчення інформаційних  технологій, поширення і впровадження сучасних прийомів і методів навчання в навчально-виховний процес гуртків інформаційно-технічного профілю; активізація різноманітних форм позакласної та позашкільної роботи з учнями, спрямованих на інтелектуальний і духовний розвиток дітей.

      Конкурс проводився у трьох номінаціях: “Офіс-менеджмент”, “Веб-дизайн” і “Програмування”. В ході його проведення учасники виконували контрольне завдання, яке тривало 3 години, та захищали домашні роботи.

     Переможцем в командному заліку стала:

ІІІ місце – команда Здолбунівського району у складі Федорука Олександра, учня 11 класу Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. (уч.Бондарук О.М.), Жданюка Євгена, учня 11 класу Здолбунівської гімназії (уч. Михалко Ю.І.), Ярощука Віктора, учня 11 класу Бущанської ЗОШ І-ІІІ ст. (уч. Кондратюк Б.О.)

     В особистому заліку переможцями стали:

І місце – Федорук Олександр, учень 11 класу Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., номінація “Веб-дизайн”

ІІІ місце – Жданюк Євген, учень 11 класу Здолбунівської гімназії, номінація “Програмування”

Коментарі
Завантажується...