Устю рятуватимуть за участю здолбунівських представників

0 639

На сайті Рівненської обласної державної адміністрації з’явилось таке повідомлення: «Розпорядження про утворення Ради басейну річки Устя підписав голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко. До її складу увійшли екологи, науковці, лісівники, громадські активісти, управлінці з Рівного, Острозького, Здолбунівського та Рівненського районів.

“Це колегіальний орган, який буде працювати на постійній основі і визначати першочерговість дій та заходів з відновлення Усті та озера Басів Кут. Переконаний, що ця рада буде вносити лише конструктивні та реалістичні ідеї. Це справа не одного року, але ми її вже розпочали”, – відзначив Олексій Муляренко.

Нагадаємо, створення Ради – один із заходів, які напрацювали науковці НУВГП в результаті дослідження, замовленого облдержадміністрацією. Водойму вперше комплексно обстежили та розробили дорожню карту з її порятунку.»

Від Здолбунівського району до Ради ввійшов перший заступник голови районної державної адміністрації Леонід Власюк. Сподіваємося, що цей орган справді буде працювати над порятунком річки, бо те, в що її перетворили люди, становить загрозу і екосистемі, і мешканцям прилеглих територій.

 

Коментарі
Завантажується...