В облраді Здолбунівщину представлятимуть два депутати

0 345
В облраді Здолбунівщину представлятимуть два депутати
В облраді Здолбунівщину представлятимуть два депутати

Оприлюднено список депутатів Рівненської обласної ради. Попри те, що Здолбунівщина мала на цих виборах три округи, представляти  район будуть двоє наших обранців – і обоє з міста. Згідно підсумкових протоколів, депутатами обласної ради стали головний лікар Здолбунівської центральної районної лікарні Владислав Сухляк (від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» ) та помічник народного депутата України Володимир Ковальчук (від Радикальної партії Ляшка).

Як відомо, Сухляк виграв вибори у Ковальчука в міському окрузі. Проте депутатами стали вони обоє, бо рейтингу, набраного Володимиром Ковальчуком, йому все ж вистачило для високого місця у внутрішньопартійному обласному списку.

Водночас два інші округи району – назвемо їх умовно Здовбицьким і Мізоцьким – депутатів не отримали взагалі. Справа в тому, що в Мізоцькому окрузі перемогу здобув Олександр Андріюк. Але Аграрна партія, від якої він ішов на вибори, не подолала в області п’ятивідсоткового бар’єру, тому взагалі не матиме своїх представників у обласній раді. Так і вийшло, що перемога Андріюка насправді не принесла йому депутатський мандат.

У Здовбицькому окрузі переміг  представник «Батьківщини» Олег Дацюк, причому найближчим його конкурентом був представник «Солідарності» Сергій Кондрачук. Проте, хоч «Батьківщина» й пройшла до обласної ради, набраних відсотків голосів Олегу Дацюку для депутатського мандата не вистачило – в області виявилось достатньо кандидатів від «Батьківщини», які отримали вищі відсотки голосів виборців.

Складна система підрахунку голосів призвела до того, що тепер і Сухляк, і Ковальчук вочевидь будуть змушені працювати з виборцями всього району, адже сільські округи своїх депутатів обласної ради не мають.

Наразі вітаємо обох непримиренних  конкурентів з отриманням депутатських мандатів, і бажаємо їм мудрості і сили волі, щоб їх депутатська діяльність приносила користь суспільству, району та його мешканцям.

Коментарі
Завантажується...