Головний міліціонер Рівного Руслан Мельник

Головний міліціонер Рівного Руслан Мельник

На позачерговій сесії Рівненської облради, яка запланована на завтра, 14.00, планують створити муніципальну міліцію. Про це сьогодні повдіомив рівненський нардеп Микола Кучерук.

Окрім цього, начальник міліції міста Рівне Руслан Мельник, виступаючи сьогодні перед рівнянами на мітингу, поскаржився на зростання криміногенної ситуації в місті. Головний міліціонер Рівного запропонував сформувати громадські загони з охорони порядку, які б допомагали міліції патрулювати місто, повідомляє інформаційно-аналітичний портал “Четверта Влада”.

Міліція з народом! – знову наголосив Руслан Мельник.

Руслан Мельник також повідомив, що попри звернення до них рівнян з вимогою повернути рівненський Беркут додому з Києва, таких повноважень немає ні в нього, ні в начальника обласної міліції Дмитра Лазарєва.

  • Ігор Колотило

    Все нове це давно забуте старе. ДНД існує і сьогодні тільки за нього забули. Зараз бандитизм прикривається радикалізмом. Активізувати роботу треба і така форма має право на життя, адже всі члени ДНД мають законні посвідчення і зареєстровані в місцевих органах влади.

X