Відбулось засідання рівненських та квасилівських волонтерів

0 196
Відбулось засідання волонтерів Рівного та Квасилова
Відбулось засідання волонтерів Рівного та Квасилова

31 жовтня відбулося засідання круглого столу волонтерів Рівненського районного та Квасилівського селищного центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, на якому підводили підсумки діяльності та планували подальшу роботу. В порядку денному були виступи директора Квасилівського селищного центру СССДМ Віти Кисільової, спеціаліста та фахівців іх соціальної роботи Рівненського районного центру СССДМ Володимира Федорася, Тетяни Онопрійчук, Надії Дем’янчук, що чегрувалися цікавими та пізнавальними тренінгами, за допомогою яких всі присутні висловили своє бачення волонтерства. Явища, що є інструментом соціального, культурного та економічного розвитку, одного із важливих методів добровільної соціальної роботи, яка сприяє поліпшенню якості життя, особистісному зростанню, поглибленню почуття солідарності, задоволенню потреб людини.

В нашому селищі волонтери приймають активну участь у житті громади. Їх молодість, життєрадісність та енергійність стають у нагоді соціальним службам під час проведення благодійних акцій, різноманітних заходів, селищних свят у наданні соціальних послуг людям похилого віку.

Наприкінці заходу всі учасники виявили бажання скріпити договір про здійснення волонтерської діяльності не традиційними підписами, а залишивши на папері відбитки своїх рук, як символ того, що готові в будь який момент прийти на допомогу тому хто її потребує.

Джерело – kvasilov.com

Коментарі
Завантажується...