Відсьогодні Рівненська облрада під контролем “ляшківця” зі Здолбунова

0 272
Відсьогодні Рівненська облрада під контролем "ляшківця" зі Здолбунова
Відсьогодні Рівненська облрада під контролем “ляшківця” зі Здолбунова

Несподівано для більшості навіть дуже зацікавлених політикою людей головою Рівненської обласної ради став Володимир Ковальчук.

Провівши чи не найбруднішу в сенсі залучення шалених фінансових ресурсів кампанію в Здолбунові, «радикал» програв вибори, але депутатом став. А тепер ще й зайняв крісло голови обласної ради…

Ще вчора на одному з  рівненських сайтів з’явилась інформація про можливу причетність до такого варіанту обрання групи «бурштинщиків», які є в усіх фракціях ради. Не беремось судити, чи це так, але версія озвучена.

Тепер Володимиру Ковальчуку доведеться на ділі доводити, що він може і вміє працювати в сфері управління, а не лише полум’яно виступати перед виборами на мітингах.

Підтримати свого однопартійця приїхав Олег Ляшко, і, як видно, недарма – більшість депутатів прислухались до позиції лідера «радикалів» і мовчки підтримали «договірняк», укладений між партіями, представленими в обласній раді. З шістдесяти чотирьох обраних депутатів «за» Володимира Ковальчука проголосувало тридцять чотири депутата. Це рівно стільки, скільки й необхідно було для обрання Володимира головою ради.

Як вплине і чи вплине сьогоднішнє голосування на завтрашню сесію Здолбунівської районної ради, побачимо вже через добу.

Коментарі
Завантажується...