Відтепер маршрути громадського транспорту Рівного доступні в GOOGLE

0 360
Відтепер маршрути громадського транспорту Рівного доступні в GOOGLE
Відтепер маршрути громадського транспорту Рівного доступні в GOOGLE

Функція “Громадський транспорт” на Картах Google стала доступна у 15 найбільших містах України, серед яких значиться і Рівне.

За допомогою функції “Громадський Транспорт” на Картах Google користувач отримує покрокові маршрути проїзду громадським транспортом, і може знайти зупинки транспорту у своєму районі, прокласти маршрути від пункту А до пункту В. Також можна отримати інформацію про час, який ви витратите на дорогу, що дозволяє вибрати оптимальний маршрут проїзду містом.

Щоб дізнатися, як дістатися потрібного місця, слід позначити на Картах Google адреси пунктів відправлення та призначення, вибрати орієнтовний час відправлення й натиснути кнопку “Прокласти маршрут”. Функція запропонує декілька можливих маршрутів за даним запитом. Користувачу потрібно буде тільки вибрати оптимальний. Крім того, плануючи маршрут, користувач може вибрати зі списку кращий вид транспорту, а також налаштувати критерії вибору маршруту – кращий, мінімум пересадок або менше йти пішки.

Дані про громадський транспорт для 14 міст України надані партнером Google в Україні компанією EasyWay, для Львова – Львівською міськрадою та громадським об’єднанням “Самопоміч”.

Інформація про маршрути доступна в усіх браузерах, включно з мобільними, а також на Картах Google для Android та iOS.

Власники веб-сайтів можуть інтегрувати маршрути громадського транспорту на свої веб-сторінки, використовуючи Google Maps API, щоб полегшити своїм клієнтам пошук офісу компанії або будь-яких інших об’єктів.

Переглянути карту маршрутів Рівного можна за ЦИМ посиланням.

Джерело – pravda.com.ua

Коментарі
Завантажується...