Владика Іларіон розвиває українську церкву не лише на Рівненщині, а й за кордоном

0 347
Владика Іларіон розвиває українську церкву не лише на Рівненщині, а й за кордоном

У нашому районі часто буває керуючий Рівненською єпархією УПЦ КП, Архиєпископ Рівненський і Острозький Іларіон. Молитовна допомога нашим храмам, багаторічна тісна співпраця з різними волонтерським проектами, допомога Святовоскресенському монастирю на Гурбах – це щоденна і повсякчасна участь нашого владики у справах району.

Проте не всі знають, що владика Іларіон також виконує обов’язки Екзарха Європи та є головою Управління зовнішніх церковних зв’язків Київського Патріархату. Тому часто їздить за кордон, розвиваючи українські парафії, засновані нашими емігрантами. Та й не лише це. Під час численних зустрічей і переговорів владика Іларіон, як справжній дипломат, відстоює інтереси України в усіх сферах.

Зокрема, 24 листопада 2017 р., під час візиту до міста Брага (Португалія), в. о Екзарха Європи, голова Управління зовнішніх церковних зв’язків, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон взяв участь у благодійній вечері «Солідарність з Україною», кошти з якої будуть направлені дітям воїнів, які загинули під час проведення АТО.

Під час благодійної вечері владика Іларіон, з благословення Святійшого Патріарха Філарета, відзначив депутата Європарламенту Жозе Мануела Фернандеша орденом святого князя Володимира Великого III ступеня.

Коментарі
Завантажується...