Як Рівненська єпархія УПЦ МП покарала священика-п’яничку зі Здолбунівщини

0 375

EDX_4007-copy-201x300Ганебна історія з п’яним священиком, який був затриманий нещодавно в Рівному активістами «Автомайдану» і поліцією, має своє продовження. Оскільки Валерій Усик, настоятель храму Святого Миколая УПЦ Московського патріархату в селі Гільча, тривалий час випробовує терпіння односельців не лише пиятикою, а й іншими зовсім не богоугодними справами, його прихожани вирішили не чекати довго, а наполягати на адекватному покаранні для свого «батюшки». Сьогодні представники релігійної громади зустрілися з митрополитом Рівненським і Острозьким Варфоломієм, розповіли йому про всі «подвиги» Валерія Усика і про своє ставлення до такої поведінки священика.

Зі слів учасників зустрічі, прийнято рішення про відсторонення священика-п’яниці від служби і про те, що церква в Гільчі отримає нового настоятеля. Вочевидь, сам Валерій Усик отримає ще й церковне покарання за негідну поведінку.

Як відомо, Гільчанська церква опікується ще й джерелом Святого Миколая, до впорядкування якого останнім часом було багато питань. Сподіватимемось, що позитивні зміни і в церковній громаді, і у використанні нашої знаменитої пам’ятки таки настануть.

Коментарі
Завантажується...