Як з гуся вода, або зауваження як метод покарання здолбунівського лікаря-чиновника

0 240

Якщо ви думаєте, що зауваження роблять учителі не дуже чемним учням, то ви дуже наївні люди. Виявляється, органи державної влади на Рівненщині так ніжно ставляться до своїх шкільних спогадів, що запровадили зауваження як метод покарання своїх підлеглих!

snymok-ekranaЯк повідомила журналіст  Інна Білецька, саме зауваження на додачу до догани отримав здолбунівчанин, заступник начальника обласного управління охорони здоров’я Ігор Добровольський. Нагадаємо, що мова йде про ставлення обласного чиновника від медицини до провалу програми  «Діти Рівненщини». Адже, якби не пильність громадськості та журналістів, ніхто б і пальцем не ворухнув, щоб цього року програма взагалі з’явилась на світ. А без неї діти з важкими захворюваннями приречені на відсутність адекватної медичної допомоги.

14211930_1232960256777904_5644474278986451213_nІ що? А нічого! Неналежне виконання обов’язків, яке визнала у своїй відповіді заступник голови обласної адміністрації Світлана богатирчук-Кривко, карається всього лиш доганою і, головне – зауваженням!

Ну що ж, чимось таким Добровольський таки вміє прислужитися будь-якій владі. А мав би бути потрібним не керівництву, а хворим, за організацію медичного обслуговування яких нібито відповідає…

Коментарі
Завантажується...