Як здолбунівський депутат сприяє корупції

0 269

Сьогодні народні депутати України перетворили антикорупційний закон у корупційний, проголосувавши “з голосу” поправки, які повністю змінили його суть. Звісно, найактивнішу роль відіграли депутати фракції влади – Блоку Петра Порошенка “Солідарність”, які дружно підтримали цю ганьбу. Не став винятком депутат від Здолбунівщини – Олександр Дегтярчук також долучився до того, що черговий раз під розмови про наближення до Європи ми наближаємось до цілковитого колапсу антикорупційної боротьби… Пропонуємо вашій увазі детальний матеріал рівненського сайту “Четверта влада”.

Як нардепи з Рівненщини голосували за «кастрований» законопроект про декларування

20160216144409

Усі обранці з Рівненщини проголосували «ЗА». Ілюстрація порталу «Четверта влада»

Верховна Рада проголосувала за повернення в бюджет норми електронного декларування доходів з 2016 року. Однак, прямо на засіданні, в документ внесли інші правки, які викликали обурення в журналістів та громадських активістів. Разом з тим, УСІ нардепи з Рівненщини підтримали законопроект із цими змінами. 

Законопроект №3755 з «безвізового пакету» на засіданні Ради 16 лютого загалом підтримали 238 депутатів.

Таким чином парламент скасував скандальну відстрочку впровадження електронного декларування доходів чиновників до 2017 року. Прийняття закону дозволить вже у 2016 році запровадити початок роботи електронної системи подання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Однак, під час розгляду проекту закону внесли ряд інших змін, які викликали обурення в журналістів, нардепів і громадських активістів. 

«Прямо перед принятием автор закона, депутат БПП Денисенко, с голоса, прямо на глазах у всех, отрезал закону яйца. Так что теперь этот котик стал весьма ласковым», – обурився на своїй сторінці у «Фейсбук» журналіст Денис Бігус. 

5

Також журналіст додає попередній перелік правок, які внесли в законопроект під час засідання Ради.

6

«Щойно Парламент зробив крок назад в антикорупційному законодавстві. Ті, хто збреше в деклараціях, ще мінімум два роки не будуть відповідати перед законом. І отримали ще безліч можливостей приховувати майно. Тексту цього шахрайства ніхто не бачив. Все прямо з трибуни зачитав депутат від Блоку Порошенка Вадим Денисенко. Готуємо протест про порушення Регламенту», – написав на своїй сторінці у «Фейсбук» народний депутат Єгор Соболєв.7

Народний депутат Сергій Лещенко називає це голосування зрадою:

8

Усі народні депутати, які представляють Рівненщину у Верховній Раді, підтримали законопроект із зазначеними правками.

9

Коментарі
Завантажується...