За версією Мін’юсту здолбунівчанин Володимир Ковальчук таки не голова обласної ради

0 319

Мін`юст зупинив рейдерство “радикалів” в облраді, про це повідомляє charivne.info. Крім того, також роз’яснив, що чинним головою обласної ради залишається Олександр Корнійчук, дія рішення суду по поновленню Ковальчука на посаді зупинена, а питання про обрання чи звільнення голови обласної ради вирішується виключно на сесії обласної ради. Про це йдеться у листі за підписом заступника Міністра юстиції з питань виконавчої служби Сергія Шкляра.

Зокрема в документі йдеться, що державна виконавча служба не знає, яким чином виконати рішення суду, а тому звернулася до міністерства з заявою про відповідне роз’яснення. Також там зазначається, що на підставі цього звернення дія рішення суду про поновлення пана Ковальчука на посаді голови обласної ради зупиняється.

Окремо заступник міністра юстиції підкреслив, що оскільки дія рішення судді Сала зупинена, то діючим головою обласної ради є Олександр Корнійчук.

Таким чином можна констатувати, що цим листом Сергій Шкляр підтвердив законність перебування на посаді Олександра Корнійчука та визнав рейдерствомусі спроби Володимира Ковальчука та його оточення захопити владу в обласній раді.

Коментарі
Завантажується...