Залізничну колію між Здолбуновом та Львовом відремонтують

0 220
Залізничне полотно між Здолбуновом та Львовом відремонтують
Залізничне полотно між Здолбуновом та Львовом відремонтують

На Львівській магістралі стартував сезон колійних робіт. Залізничники приступили до планових ремонтів та готують колійне господарство до літніх перевезень.

Загалом упродовж року працівники служби колії різними видами ремонтів охоплять майже 200 км залізничних шляхів. Зокрема модернізувати планують 9,8 км колії, ще 66,2 км відремонтують капітальним ремонтом, 70 км – середнім, у тому числі 20 – посиленим, інформує інформує прес-центр ДТГО “Львівська залізниця”.

Ще на 50 км колії очікує комплексно-оздоровчий ремонт. Також неабиякий об’єм роботи заплановано із ремонту та заміни стрілочних переводів. Зокрема середнім ремонтом відремонтують 75 стрілочних переводів, замінять новими – 10, два з яких – на дерев’яних брусах, а вісім – на залізобетонних та ще 10 поміняють старопридатних.

Цьогоріч основні колійні роботи вестимуться на напрямках Львів – Здолбунів, Красне – Тернопіль, Львів – Чоп (через Лавочне), а також через Сянківський перевал і в напрямку Івано-Франківська. У ході робіт залізничники задіють щебенеочисні машини RM-80, виправочну техніку ВПР-09 та Unimat-08 – для виправки стрілочних переводів.

На час виконання таких робіт графік руху коригується, проте на швидкість руху і вчасне відправлення та прибуття пасажирів це не вплине.

Джерело – lvivexpres.com

Коментарі
Завантажується...