Завдяки активній позиції мешканця Квасилова у селищі нарешті з'явиться вода

Завдяки активній позиції мешканця Квасилова у селищі нарешті з’явиться вода

25 жовтня наш сайт повідомляв про те, що мешканці вулиці Здолбунівської у Квасилові багато років залишаються без питної води. Вони впродовж семи років відстоювали своє право на якісну питну воду, але кожен з чиновників, до яких вони зверталися, запевняв, що водопровід на Здолбунівській з’явиться найближчим часом. За словами мешканки вулиці Євгенії Козачук, неодноразово обіцяли встановити водопровід і представники квасилівської влади, і посадовці з райдержадміністрації. Проте до тих пір, доки у ситуацію не втрутився квасилівчанин Павло Дутко (член Української Народної Партії), віз з місця не рухався. Проте 27 листопада для мешканців вулиці з’явилася обнадійлива інформація і Павло Дутко на своїй сторінці у соціальній мережі “Facebook” написав, що “Ми це зробили! Впродовж тривалого часу Українська Народна Партія і я особисто підтримували мешканців вулиці Здолбунівської у Квасилові, які вже багато років були позбавлені доступу до питної води. Увесь цей час ми тиснули на владу і комунальників усіма можливими методами. І якщо раніше від нас роздратовано відмахувалися, то після надання цій проблемі загального розголосу, нам таки вдалося домогтися свого. Як розповіли люди, минулого тижня на вулицю Здолбунівську приїхали працівники “Облводоканалу”, які з дуже незадоволеними обличчями почали копати ями для подальшого прокладення труб для майбутнього водопроводу. Радості людей не було меж. Можна роками сидіти і сподіватися, що влада згадає про тебе і твої проблеми. А можна вийти на вулицю і, об’єднавши свої сили, значно прискорити їх вирішення. Перемагає лише той, хто бореться.”

 • Житель Здолбунівської

  Ви чогось не написали про депутата нашої вулиці Бондарука. Це він усе добивався і з бумагами всюду їздив і кошти вибивав. А той мешканець тіки стояв і мовчав почті не балакав, а Козачучка визвала телебачення. То непонятно кого ви хвалите і зашо

  • Шановний, ваш депутат наскільки я знаю два роки “мнявся” з цією проблемою, а от після звернення Дутка до ЗМІ відразу все вирішилось. Сподіваюсь, вам скоро тут відпише Павло, оскільки я не володію досконало ситуацією.

   • Мешканець Здолбунівської

    Правильно гласить народна мудрість, як сам себе зранку не похвалиш – то весь день ходиш як опльований, а мені Козачучка казала шо вона визвала телебачення от і все

  • Павло Дутко

   Шановний провладний тролю, минулого разу ви писали образи на мою адресу від імені депутата Бондарука, на цей раз – від імені жителя Здолбунівської. Бачу, для вас немає нічого святого, і видавати себе за інших людей та вчиняти провокації з метою всіх з усіма пересварити – це для вас і ваших хазяїв нормальне явище. Насправді, пані Євгенія Козачук та будь-який інших мешканець вулиці Здолбунівської (а я за цей час встиг познайомитися з усіма) підтвердять, що приїзд телебачення, зокрема, телеканалів ЗІК та РТБ, організував я разом зі своєю командою. Так само завдяки моїм звязкам зі ЗМІ про проблему написали десятки інтернет-сайтів та газет. Після цього владі уже нічого не залишалося робити, як тільки провести водопровід.

   До речі, з депутатом Бондаруком вам також не вдалося мене посварити. У нас з ним нормальні робочі стосунки. Він дуже обурений тим, що такі тролі як ви пишете від його імені усяку гидоту.

   Вчора в мене була чергова розмова з мешканцями вулиці Здолбунівської. Люди подякували мені за допомогу, а я їм – за небайдужість.
   Дивіться сьогодні телеканал РТБ о 21.00. Там уся ваша брехня буде спростована.

 • Сергій

  Почитав коменти хоч посміявся від душі. В школі нас учили не хвали сам себе, нехай тебе похвалять люди. Тут один вимагає похвалити депутата, інший сам себе хвалить. Ви, панове, себе зі сторони бачите? Так отож! Писати не мішки з цементом тягати, найбільший вклад робимо в розбудову нашої неньки-України ми, прості громадяни-трудяги, в даному випадку ті хто працює над проведенням водопроводу, ті хто вкладає гроші в державний бюджет. Не ганьбіться і схаменіться, будьте скромніші і тоді вас помітять люди.

  • Ви пишете “В школі нас учили не хвали сам себе, нехай тебе похвалять люди”, а після того “найбільший вклад робимо в розбудову нашої неньки-України ми, прості громадяни-трудяги”. Не логічно. А загалом не сваріться – людина зробила справді корисну справу, є чим похвалитись і є за що похвалити. Аби кожен робив так свою справу і жилося би краще.

 • сусід

  Та негрузіть ви того Пашу він всеодно не дожене що ви йому хочете пояснити.

 • Сусід – айпіадреса 91.204.84.1– , Житель Здолбунівської – айпіадреса 91.204.84.1– . Боти, ви хоч проксі юзайте, а то ж навіть не смішно. Одна людина говорить сама із собою.

  • Це той самий ригоаналобот що і на ЗС тролить. Раджу тобі увімкнути додавання коментарів тільки для зареєстрованих у дискусі користувачів. Реально допомагає.

 • Ярославу . Саша.

  З щирою повагою до тебе хочу тобі повідомити що коменти пишуться з компкласів навчальних закладів , клубів і т д.А там маса компів під одним ip і це що ти коментуєш дійсно не смішно а правда.А те що пропонує тобі Дмитро неведись бо це демократія по молдавські.

  • Я є прихильником вільного висловлення і обов’язкову реєстрацією не буду робити покищо. Щодо “навчальних закладів , клубів і т д”. Я прекрсано розумію, що коменти пишуться з одного місця, але чомусь впевнений, що це не школи і не клуби, а селищна рада.

 • Сергій

  Писати немає настрою, розповім анекдот про те, як кум кума в гості звав “Куме, заходьте в гості, он у мене і сальце і огірочки, і горівочка чиста як сльоза….” “Та я б з радістю, але боюся пес ваш мене пошматує”, а гостинний кумцьо відповідає “Ну так отож……” Щось подібне на даний час відбувається і на Здолбунівсіті – дописувачів банять, а коментарі видаляють. Кожен працює як вміє, кожен висловлює ту точку зору на яку йому вистачає розуму.

X