Здолбунівчани серед переможців на обласному конкурсі учнівської молоді з інформаційних технологій

0 348
Здолбунівчани серед переможців на обласному конкурсі учнівської молоді з інформаційних технологій

16 листопада 2017 року комунальним закладом «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради разом з Навчально-науковим інститутом автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки Національного університету водного господарства та природокористування був проведений обласний конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій, повідомляє сайт Здолбунівської районної державної адміністрації. У заході взяло участь більше 30 учасників із 9 навчальних закладів області. Категорія учасників – учнівська молодь (до 18 років).
Мета конкурсу – виявлення та підтримка обдарованої молоді, стимулювання інтересу дітей до поглибленого вивчення інформаційних технологій, поширення і впровадження сучасних прийомів і методів навчання в навчально-виховний процес гуртків інформаційно-технічного профілю, активізація різноманітних форм позакласної та позашкільної роботи з учнями, спрямованих на інтелектуальний і духовний розвиток дітей.Конкурс проводився у трьох номінаціях: «Офіс-менеджмент», «Веб-дизайн» і «Програмування».
Учасники виконували контрольне завдання, яке тривало 3 години та захищали домашні роботи.
Всі учасники конкурсу показали високий рівень знань та практичних навичок роботи з комп’ютерними програмами. Переможці в особистому заліку отримали дипломи комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради.

Переможцем в командному заліку стала команда Здолбунівського району, яка посіла ІІІ місце. До складу команди Здолбунівського району увійшли Александрук Андрій, учень 9 класу Глинської ЗОШ І-ІІІ ст. (уч. Александрук В.В.), Лукашенко Максим, учень 9 класу та Павлюк Валерій, учень 11 класу Здолбунівської гімназії (уч. Михалко Ю.І.).

Коментарі
Завантажується...