Здолбунівчани у складі команди області – серед переможців туристичних змагань

0 300

За інформацією телеканалу “Рівне-1” з 19 по 24 липня 2017 року команда Рівненської області , яка складалася з вихованців комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради взяла участь у ХІ Всеукраїнському зльоті юних туристів-краєзнавців, який проходив в Центральному таборі туристського активу учнів України (Закарпатська область, Іршавський район, село Осій). У зльоті взяли участь 18 команд з різних регіонів України.

До складу команди входили: Гнатюк Світлана, Шнайдер Богдан, Кочубей Дарина, Артюхова Катерина – учні Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6, Кириєвська Антоніна – учениця Здолбунівської гімназії, Ярощук Андрій – учень Рівненської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Павлюк Богдан, Денисюк Микита – учні Рівненського обласного ліцею.

Юні туристи-краєзнавці змагалися з видів: творчі майстерні, залікові конкурси та туристсько-краєзнавчий експедиційний маршрут.

У туристсько-краєзнавчому експедиційному маршруті команда Ріненщини посіла ІІІ місце і нагороджена грамотою Міністерства освіти і науки України. У конкурсі “Легенди рідного краю” теж завоювала ІІІ місце, а Кириєвська Антоніна отримала персональну відзнаку за майстерне відтворення жіночих образів традиційної української культури.

У загальнокомандному заліку з виду “Творчі майстерні” команда посіла 6 місце, з виду “Залікові конкурси” – 4 місце. Гнатюк Світлана виборола почесне І місце з виду “Творчі майстерні” за напрямом “Географічне краєзнавство”, Шнайдер Богдан — ІІ місце з виду “Творчі майстерні” за напрямом “Археологія”, Кочубей Дарина — ІІІ місце з виду “Творчі майстерні” за напрямом “Екологія”.

Команда виступала під керівництвом Карпюк Алли Федорівни, методиста туристсько-краєзнавчого відділу, та Веремейчик Галини Володимирівни, керівника гуртків комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради.

Коментарі
Завантажується...