Іван Зима (фото ogo.ua)

Іван Зима (фото ogo.ua)

Як стало відомо редакції zdolbuniv.com із достовірних джерел, Рівненська обласна клінічна лікарня вже сьогодні отримає нового головного лікаря. Ним стане здолбунівчанин Іван Зима, який до цього довгий час перебував на посаді головного лікаря Здолбунівської районної лікарні, а останнім часом очолював обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Рівненської обласної ради. За нашою інформацією рішення про “підвищення” Івана Ярославовича вже ухвалено і 7-го грудня очікується підпис Василя Берташа під відповідним розпорядженням про призначення нового головного лікаря області.

 • Здолбунівчанин

  Ну у Здолбуновы вын начебто добре працював, сподыываюсь ы в Рывному буде не гырше. Вытанняземляку.

 • Ірина Гром’як

  Приєднуюсь до вітань. Наснаги, Іване Ярославовичу.

 • Микола

  Приємно звичайно. Був членом УНП , а тепер ПР.

  • Ну про те, що був членом УНП знаю, а от те, що тепер член ПР відомостей не маю, можливо вже і вступив. Не надто цікавлюсь хто куди бігає. Кожен вибирає або ж кар’єру, або переконання. Я знаю пана Зиму і його сина і нічого поганого про них, не залежно від того хто в якій партії є, сказати не можу.

 • Volli

  Здолбунівчанин Іван Зима очолить Рівненську обласну лікарню– тепер буде погроб їм ДОЛЖЕН, просто та посади не роздають в ПР.

X