Здолбунівчанин отримав медаль «За оборону рідної держави»

0 427

17358841_1837993003126880_1558628698369446410_oПочесну відзнаку – медаль «За оборону рідної держави» головному лікарю Рівненської обласної клінічної лікарні вручили представники Спілки учасників бойових дій та АТО.
– До Івана Ярославовича неодноразово зверталися по допомогу і я особисто, і мої побратими, – каже голова громадської організації «Рівненська міська спілка учасників бойових дій та АТО «УВО», кавалер ордена «За мужність», боєць 92-ї афганської роти батальйону «Айдар» Олександр Андріяшев. – Він нікому й ніколи не відмовляв, завжди допомагав у лікуванні, реабілітації бійців. На нашу думку, він, як ніхто інший, достойний цієї відзнаки, адже, як і учасники АТО, захищає державу на своєму робочому місці, у своїй справі.
Ще один “айдарівець”, розвідник 14-ї бригади Віктор Суходольський вручив почесні грамоти за допомогу бійцям АТО директору ТОВ «Лікфарм» Олегу Наконечному та лікарям, медичним інструкторам-волонтерам ГО «Білі Берети – Рівне» Богдану Маслію і Юрію Тарасюку.
– Рівненська обласна лікарня допомагає нам з часів Майдану, – додав Віктор Суходольський, – Дуже приємно, що серед її лікарів є люди, які добровільно, за покликом серця служать на благо Вітчизни, демонструючи безмежну відданість нашій спільній справі.
У країні продовжується війна, є багато загиблих, але ще більше тяжко поранених бійців, які потребують лікування та реабілітації, Тому допомога медичних працівників цінується понад усе.
– Не з розповідей, а з власного досвіду знаємо, що наші військові медики творять дива, рятуючи бійців у надзвичайно важких і складних умовах. Так само й ви віддаєте всі сили для подальшого лікування і реабілітації поранених. У наш час є серйозні проблеми в медичній галузі, але хочеться вірити, що спільними зусиллями їх вдасться вирішити і в результаті вивести нашу медицину на новий рівень. Адже маємо висококласних фахівців, яким, користуючись нагодою, хочемо ще раз щиро подякувати за їхню самовіддану роботу, — наголосили представники Спілки учасників бойових дій та АТО, звертаючись до лікарів обласної лікарні.
Головний лікар закладу подякував гостям за теплі слова і запевнив, що медаль – заслуга усього колективу обласної клінічної лікарні.
Після вручення нагород присутні хвилиною мовчання віддали шану пам’яті Сергію Голубєву – загиблому бійцю батальйону «Айдар», прощання з яким відбулося 15 березня.
Неля ЗАБОЛОТНА, Газета “Медичний вісник+”

Коментарі
Завантажується...