Здолбунівські юні техніки переможці обласного конкурсу «Паперовий світ»

0 344
Здолбунівські юні техніки переможці обласного конкурсу «Паперовий світ»
Здолбунівські юні техніки переможці обласного конкурсу «Паперовий світ»

За інформацією Здолбунівської районної станції юних техніків, 29 жовтня 2015 року на базі комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради відбулась обласна виставка-конкурс з оригамі «Паперовий світ».

   Основними завданнями виставки є ознайомлення дітей та молоді з традиційним мистецтвом Японії, сучасними напрямами його розвитку; залучення дітей та молоді до відкриття і розуміння прекрасного в навколишньому середовищі і у своєму житті; показ взаємозв’язку оригамі з архітектурою, дизайном та іншими видами декоративно-прикладного мистецтва та обмін досвідом щодо організації діяльності гуртків орігамі.

   Цьогоріч на виставку представили роботи 17 районів та міст області. Загалом експонується понад 180 робіт.

 На виставку-конкурс подавалися експонати в 11 номінаціях: традиційне оригамі, роботи за розробками сучасних майстрів світу, авторські розробки, різноманітні сувеніри, модульне оригамі, кусудама, роботи в техніці кірікомі, роботи в техніці кірігамі, роботи в техніці квілінг, паперопластика та гофрування. Конкурсні роботи оцінювалися за оригінальністю ідеї, художнім дизайном, складністю виконання і трудомісткістю виготовлення.

   У відповідності до результатів роботи журі переможцями змагань стали:

Номінація «Різноманітні сувеніри»

Латко Анна, вихованка творчого об’єднання «Квілінг» Здолбунівської районної станції юних техніків, за роботу «Подарунок» (ІІ місце).

Номінація «Роботи за розробками сучасних майстрів світу»

Колектив гуртківців творчого об’єднання «Квілінг» Здолбунівської районної станції юних техніків (керівник об’єднання Пашинська Т.П.), за роботу «Червоні вітрила» (ІІІ місце).

Номінація «Кусудама»

Колектив гуртківців творчого об’єднання «Початкове технічне моделювання» Здолбунівської районної станції юних техніків (керівник об’єднання Германюк Н.В.), за роботу «Жовті квіти» (ІІІ місце).

Номінація «Роботи в техніці кірігамі»

Клим’юк Юлія, вихованка творчого об’єднання «Квілінг» Здолбунівської районної станції юних техніків, за роботу «Свіча скорботи» (І місце).

Номінація «Паперопластика»

Колектив гуртківців творчого об’єднання «Початкове технічне моделювання» Здолбунівської районної станції юних техніків (керівник об’єднання Германюк Н.В.), за роботу «Подих осені» (І місце).

 Вітаємо наших переможців!

Коментарі
Завантажується...