Про нас

Про сайтКонтактиДопомогти проектуРеклама на сайті

Сайт zdolbuniv.com розпочав діяльність 6 січня 2013 року, як альтернатива однобокій, заполітизованій інформації інших регіональних ЗМІ. Над сайтом працює команда людей-однодумців зі Здолбунова, серед яких педагоги, журналісти, громадські діячі. Окрім постійної редакції сайту, серед авторів нашого ресурсу десятки здолбунівчан та жителів району, яким не байдужа доля власного міста та району.

Редакційна колегія сайту:

Ярослав Ніколін – журналіст, член оргкомітету найбільшого open-air фестивалю Західної України – ZAXIDfest.

Світлана Ніколіна – приватний підприємець, екс-голова Здолбунівської РДА, громадський діяч.
Телефон: 063 853 56 11 – пріоритетно Viber
E-mail: zdolbuniv1497@gmail.com
Facebook: facebook.com/voznyckiy
[contact-form-7 id=”17642″ title=”Напишіть нам”]
Адреса: м. Здолбунів, вул Коперника 53, кв. 61

zdolbuniv.com є ресурсом, що існує виключно завдяки ентузіазму кількох людей, не має жодних джерел фінансування окрім особистих коштів редакції, тому ми будемо раді будь-якій допомозі від вас.

Соціальна активність:

Велика частка наших відвідувачів дізнається про новини міста саме із соціальних мереж, та, зокрема, з спільноти zdolbuniv.com в соціальній мережі facebook. Ми були б вдячні, якби окрім читання новин ви проявляли соціальну активність в вигляді поширень наших матеріалів. + ніколи не буде зайвим просто розказати друзям про наш проект.

Авторська допомога:

Ми не в силах охопити всі сфери життя нашого регіону, тому з радістю опублікуємо ваші матеріали, фото, відео чи просто роздуми. Надіслати матеріали можна на електронну скриньку редакції zdolbuniv1497@gmail.com, або ж скориставшись функціоналом “Народної трибуни”.

Фінансова допомога:

Підтримання ресурсу, оплата хостингу, домену та інших додаткових послуг коштує чималих грошей, тому ми були б неймовірно вдячні за будь-яку фінансову допомогу. Допомогти можна переказавши ваш внесок на картку 4149 4978 4225 1458, отримувач Ярослав Ніколін.

Дякуємо, що ви з нами!

З приводу розміщення реклами звертайтесь на електронну скриньку zdolbuniv1497@gmail.com