Правила коментування інформаційних матеріалів сайту zdolbuniv.com

(Редакція станом на 31.01.2014)

Залишаючи коменатр на ресурсі zdolbuniv.com ви автоматично, не залежно від того чи ознайомилися з даними правилами, підтверджуєте свою згоду з загальноприйнятими правилами та нормами поведінки в інтернеті та берете на себе наступні зобов’язання:

  • У коментарях необхідно уникати образ, а також нецензурних висловів (включно з натяками на вживання лексичних одиниць, що підпадають під це визначення).
  • Не допускаються дискримінація та образи за статевою, соціальною й релігійною ознаками; погрози по відношенню до інших користувачів, конкретних осіб або організацій.
  • Забороняється публікація матеріалів порнографічного характеру.
  • Сторінки zdolbuniv.com не можна використовувати для розміщення компромату, а також як інструмент інформаційної війни конкуруючих організацій або окремих осіб.
  • Недопустиме використання сайту для поширення інформації з елементами реклами суб’єктів господарювання, товарів чи послуг; інформації, що містить спам, є частиною акції, під час якої вміщується велика кількість коментарів з ідентичним або схожим змістом («флешмоб»).
  • У реєстраційних іменах та логінах не слід використовувати елементи адрес сайтів, серверів, зареєстровані торговельні марки, реальні імена (прізвища) інших людей, а також елементи ненормативної лексики.

Наголошуємо, що коментарі із порушеннями будуть видалятися.

Редакція має право вносити в дані правила зміни попередньо не попереджуючи їх з користувачами ресурсу.

Користувачам, які систематично допускатимуть у своїх коментарях зазначені порушення, доступ до сервісів сайту блокуватиметься адміністратором без додаткових попереджень та пояснень.

X