Голова Здолбунівської РДА зарахував колектив Гільчанської школи до списку ворогів?

0 258

snymok-ekranaОчевидно, ситуація в Гільчанській школі ще довго буде тримати всіх у напрузі. Адже після тижневого мовчання відгукнувся голова районної державної адміністрації Сергій Кондрачук. Його допис є в мережі Фейсбук, а також його поширив один із сайтів району.

Специфічний заголовок не лишився непоміченим у Гільчанській школі, і сьогодні звідти надійшла відповідь голові на його звинувачення.

Публікуємо текст без змін.

Нещодавно на одному з ресурсів Здолбунова з’явився коментар голови РДА Сергія Кондрачука щодо ситуації в Гільчанській школі з промовистою назвою «Ворогам на зло». І відразу ж виникло питання: хто ж ті таємничі недоброзичливці, на зло яким так плідно і самовіддано працює молодий очільник району? Учителі школи, що не бажають миритися з тим станом справ, який виник у закладі? Чи директор, що був підданий жорсткій критиці за «невміння господарювати»?
Звичайно, у нашому районі керівники закладів відповідають за все дуже «специфічно», так як уже декілька років усю юридичну відповідальність несе не відділ освіти, на відміну від інших районів, а конкретно кожен керівник. Директори шкіл навчилися проводити тендерні закупівлі, розраховувати кількість необхідних коштів на різні видатки, вивчили потужності котлів опалення, ціну запчастин до шкільного автобуса…Але чи може директор прийняти рішення щодо використання коштів на десятки тисяч гривень? Усі видатки в районі проводяться за плануванням райдержадміністрації та рішенням сесії районної ради.
То в чому ж вина директора Гільчанської школи? Що вікна було встановлено в спортивний зал та їдальню, а не в коридори? То хто ж знав, що ці приміщення будуть відключені від опалення і діти не харчуватимуться. У нашій школі спорт у пріоритеті, маємо хорошого спеціаліста – справжнього фахівця, який живе своєю роботою. І школі , де навчається 240 учнів, без спортзалу ніяк. До речі, кошти на встановлення вікон не були виділені райдержадміністрацією, а зекономлені закладом з освітньої субвенції. Проте доля правди у словах голови адміністрації таки є, бо дах, дійсно, протікав. Але лише в одному місці – над колишнім кабінетом хімії. А решта…Роботи з реконструкції покрівлі розпочалися не в червні – липні (як було сказано п. Сергієм), а в серпні. І фотографії, прикріплені до допису, зроблені в жовтні, а не на початку ремонтних робіт. Сподіваємося, що голова адміністрації не шукатиме «ворогів», а виправлятиме недоліки безгосподарності. А хто винен у цій ситуації, з’ясує, сподіваємося, прокуратура, яка склала акт про завдані збитки.

Коментарі
Завантажується...