Боєць «Айдару» зі Здолбунівщини, що зник три тижні тому, вийшов на зв’язок

0 178
Боєць «Айдару» зі Здолбунівщини, що зник три тижні тому, вийшов на зв'язок
Боєць «Айдару» зі Здолбунівщини, що зник три тижні тому, вийшов на зв’язок

Вчора наш сайт повідомляв про те, що боєць батальйону «Айдар» Микола Самчук, уродженець Степанівки Здолбунівського району, розшукується його родиною. Зв’зок з Миколою було втрачено ще 7-го серпня, проте невдовзі після того, як про пошуки бійця сповістило кілька сайтів області і, зокрема, zdolbuniv.com, Микола вийшов на зв’язок з ріднею. Користувач нашого ресурсу Лариса Василюк залишила коментар: 

Щиро дякую усім, хто долучився до пошуків Миколи. Сьогодні він вийшов на звязок з рідними. У нього “просто поламався телефон” і він лише тепер додумався )))) попросити у хлопців телефон і переставивши свою сімкарту передзвонити додому. З ним усе гаразд, місця свого перебування він не повідомляє, проте й це дуже радує рідних!!! Пообіцяв більше не “пропадати”. Ще раз усім щиро дякую!!!
Від редакції сайту ми також долучаємось до подяк нашим користувачам, адже за добу своїм репостом у цій справі допомогли 320 користувачів нашої спільноти у соціальній мережі «Одноклассники», 59 користувачів «facebook» та вісім користувачів «Вконтакте». Разом ми – сила.

Коментарі
Завантажується...