Через відсутність децентралізації над головою Здолбунівської РДА завис меч

0 268

Віце-прем’єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, перебуваючи у Рівному, відреагував на запитання однієї сільської лікарки, яка поцікавилася, що робити тим мешканцям, керівники громад яких не поспішають об’єднуватися, повідомляє “Радіотрек”.

Геннадій Зубко заявив, що держава ще рік потерпить. А далі за нестворення об’єднаних територіальних громад відповідатимуть голови райдержадміністрацій. Більше того, їм це питання включать у KPI, тобто в оцінку ефективності роботи:

Ви знаєте, ми не повинні залежати від того, що немає лідерів в тій чи іншій громаді. Ми повинні, як держава, дивитися на це і голови адміністрацій також будуть відповідати за те, що не утворюється, а іноді й саботується процес створення ОТГ. Не хочете бути префектами, ви й не будете головами адміністрацій. І це ми вводимо в KPI на наступний рік. Там, де не будуть створені громади, це буде ваша відповідальність.”

Зазначимо, що на Здолбунівщині децентралізація не відбувається взагалі. З чотирьох запланованих об’єднаних територіальних громад не створена жодна, а нещодавно на сесії Уїздецької сільської ради за приєднання до Здовбицької ОТГ проголосував всього один депутат…

Окрім Сергія Кондрачука, який може позбутися посади у випадку подальшого застою в реформуванні Здолбунівщини, ця ситуація негативно впливає і на імідж нардепа від нашого округу — Олександра Дехтярчука. На днях він заявив наступне:

“Депутат не може водночас працювати в усіх напрямках. Я обрав децентралізацію. Це чи не найуспішніша реформа. Долучаюсь до практичної реалізації цих ідей, а саме не без моєї участі вже утворено 15 ОТГ.”

Дивно що в “рідному” окрузі, Олександр Дехтярчук не здатний ні пояснити необхідність реформи, ні повпливати на створення ОТГ…

Коментарі
Завантажується...