Черговий конфлікт у Здолбунівській освіті: цього разу із залученням дітей

0 300
Черговий конфлікт у Здолбунівській освіті: цього разу із залученням дітей
Черговий конфлікт у Здолбунівській освіті: цього разу із залученням дітей

Нечасто, але трапляється, що одне й те ж саме питання депутати районної ради голосують по кілька разів. Взагалі-то такі голосування регламентом не передбачені – не пройшло якесь рішення, та й на тому край. Але ж бувають винятки, коли депутати вперто не голосують, а посадовці вперто проштовхують потрібне їм рішення.

      Так вийшло з голосуванням про укладання нового контракту з директором Новосілківської школи. За подану відділом освіти кандидатуру Олександри Годованюк нещодавно під час засідання освітянської комісії депутати не проголосували чи не п’ять разів поспіль! Проте сьогодні перед сесією саме для розгляду цього питання комісію зібрали знову!

       На засідання приїхала не лише кандидатка, вона ж і діюча директор школи, а й її чоловік, сільський голова Новосілок Михайло  Годованюк. А ще – Світлана Мельник, яка в сімейному дитячому будинку виховує одинадцятеро дітей. Якщо врахувати, що всього в школі Новосілок діток тридцять шість, то чи не кожна третя дитина виховується саме цією мамою.

        Приїхала Світлана не сама, а з дітьми. Напевно, не треба було цього робити, бо діти мимоволі стали свідками конфлікту  між мамою і директором школи. Хоча треба сказати, що мама не апелювала до дітей, висловлюючи претензії до якості навчання в школі – проте часом була аж надто емоційна. А от Олександра Леонідівна почала допитуватись у малюків, чи подобається їм у школі. Кожен дитячий психолог скаже, що при такій постановці питання і в стресовій ситуації (діти не щодня присутні на засіданнях комісій!) дитина майже гарантовано скаже «так». Та й неетично це було і непедагогічно. А вже коли в присутності дітей директорка почала висловлювати претензії до мами – це було просто неприпустимо! По-перше, це прийом переведення відповідальності – адже депутати не роботу мами розглядали, а таки роботу школи. По-друге, це занизько як для шанованої директорки закладу.

       Зрештою, ви самі все можете побачити на відео.

[youtube]g6scjx08SoY[/youtube]

[youtube]1oVKu7IUgDQ[/youtube]

       Є питання і до начальника відділу освіти Лілії Карпенко. Її постійне наголошування, що до неї зі скаргами ніхто не звертався, не виглядало переконливим. Адже на попередньому засіданні комісії вона була, претензії мами чула. Мала час зустрітися з нею і з’ясувати причини конфлікту і позиції сторін. Про це їй сказав і голова Здолбунівської районної ради Василь Тимощук.

         Депутати не підтримали кандидатуру Олександри Годованюк на посаду директора школи в Новосілках. І відразу ж залунали голоси «вивчити», «розглянути пізніше». Таке враження, що хтось за всяку ціну намагається «проштовхнути» саме цю кандидатуру. Адже, здавалось би, – двічі кандидатка не здобула підтримки. Все, готуємо іншу людину. Ні, все йде по колу. А конфлікт від цього лише увиразнюється.

          Маленька школа в Новосілках стала черговим каменем спотикання для нашої влади. Сподіватимемось, що, переступаючи через нього, ніхто не розіб’є свою долю і долю учнів школи.

Коментарі
Завантажується...