Чому досі не призначено керівника “швидкої допомоги” Здолбунівщини – відповіді немає

0 188
Чому досі не призначено керівника "швидкої допомоги" Здолбунівщини - відповіді немає
Чому досі не призначено керівника “швидкої допомоги” Здолбунівщини – відповіді немає

Останнє засідання президії Здолбунівської районної ради розпочалось знову з кадрових питань. Доволі несподівано депутат Олег Буздиган запитав у присутнього голови адміністрації Олександра Бухала, чому досі не підписані документи на продовження контракту з головним лікарем Здолбунівського районного центру Первинної Медичної Допомоги Олегом Сумком.
Справа в тому, що продовження контракту потребує лише погодження відповідної комісії районної ради, і таке погодження вже є. Відбулась розмова голови адміністрації з Олегом Сумком. Але контракт не підписаний.
Олександр Бухало відповів, що документи перебувають на вивченні в юридичному відділі адміністрації, на що голова ради Василь Тимощук зауважив, що при продовженні контракту і наявності відповідного рішення комісії голова адміністрації контракт підписати зобов’язаний.
На цьому розмова завершилася, проте запитання залишилися.
Адже відомо, що до пана Сумка було багато претензій від його підлеглих, проте під час зборів люди не наважилися публічно сказати те, що говорили в приватних розмовах з депутатами районної ради. Відповідно, комісія не мала жодних юридичних підстав не голосувати за призначення Олега Ярославовича на ту ж саму посаду. Чим керується голова адміністрації, наразі не підписуючи контракт уже тривалий час – сказати складно. Проте відповідати за роботу Здолбунівського районного центру ПДМ саме йому, і тому потенційно конфліктну ситуацію з призначенням Сумка вирішувати також йому.

Коментарі
Завантажується...