Чи продадуть приміщення сільської школи на Здолбунівщині – покаже час

0 228
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Наш район розташований близько до Рівного і завжди вважався одним з найперспективніших для проживання. Адже і роботу можна знайти, і доступність багатьох послуг вища, ніж десь у Зарічному, наприклад. Проте є в нас села, де кількість населення – а відповідно і дітей, – зменшується з кожним роком. Тому цілком зрозуміло, що окремі початкові школи закриваються. Зокрема, зупинили свою роботу початкові школи в Степанівці і Волиці.
Але школи – це не лише вчителі й учні, а й приміщення. Тому районна рада на наступній сесії прийме рішення про подальшу долю цих приміщень.
І ось тут виникають питання, оскільки приміщення Волицької початкової школи передається в оперативне управління Спасівської сільської ради, а от приміщення Степанівської школи – у власність Копитківської сільської ради.
Під час засідання президії Здолбунівської районної ради депутат Петро Ворон зауважив різницю у формулюваннях і висловив припущення, що передача у власність приміщення Степанівської школи Копитківській сільській раді може призвести до продажу приміщення, розташованого в привабливому місці. У відповідь начальник управління економіки адміністрації Валентина Бухало запевнила, що приміщення і у Волиці, і в Степанівці передаються сільським радам без права відчуження і пообіцяла показати Петру Ананійовичу відповідний пункт у рішеннях.
Депутат районної ради Валентина Бондарчук, яка ще донедавна працювала начальником відділу освіти і добре знає ситуацію, також сказала, що продаж неможливий, оскільки школа в Степанівці не ліквідована як юридична особа за цією адресою, а тому при потребі приміщення повернеться у власність району.
Не схоже, що відповіді колишніх і теперішніх чиновників влаштували Петра Ворона, який живе в Копиткові і знає ситуацію на місці, проте наразі відповідне рішення виноситься на сесію і, очевидно, буде прийняте.

Коментарі
Завантажується...