Чи вдалося різдвяно-новорічне свято у Здолбунові або скільки зібрали на допомогу солдатам-землякам?

0 234

Новорічно-різдвяне свято, організоване цьогоріч Здолбунівським районним будинком культури, мало особливу місію – збір коштів на  купівлю генератора для 14-ої бригади, в якій служать на передовій наші земляки-здолбунівчани. Тому протягом двогодинної програми ведучі неодноразово нагадували про збір грошей та про наявність скриньки. Присутні глядачі не стояли осторонь, та й окремі колективи нашого району долучились до допомоги землякам. Волонтери щиро вдячні кожному, з чиєю допомогою було зібрано 855 гривень, а також працівникам Здолбунівського районного будинку культури за 400 гривень,  клубу села Білашів за 300 гривень, учителям Гільчанської школи за 500 гривень. Кожна копійка дорога, і кожна наша допомога хлопцям неоціненна.

Проте не можна не сказати, що в цілому рівень свята здивував. І цього разу неприємно. Мабуть, можна сказати, що всі учасники старались, що заслуговують поваги кожен, хто долучився. Але все ж, коли глядачі майже безперервною вервечкою залишають зал, бо їх там не затримали позитивні емоції і враження, – це вкрай неприємно.

Наші працівники культури завжди славились своїм високим рівнем підготовки різних заходів, але цього разу було відчуття нашвидкуруч і з підручного матеріалу склеєної не дуже гармонійної мозаїки. Інколи вражав вкрай невдало підібраний репертуар, інколи відвертий несмак в оформленні, інколи байдужі обличчя людей, що мали б бути на сцені артистами, а не статистами…

Хоча, безперечно, можна лише подякувати зразковому фольклорному ансамблю «Любисток» будинку культури села Здовбиця (керівник Юлія Гук), зразковому хору «Іскринка» Здолбунівської музичної школи (керівник Олена Сачева), народному аматорському фольклорному ансамблю «Здовбицькі молодички» (керівник Раїса Тебенько). Про улюблені багатьма здолбунівчанами «Візерунки» шкода говорити – вони вийшли на сцену останніми: зал був практично порожній…

І якби не чудові феєричні свята минулих років, можна було б подумати, що не вміємо… Але ж ні – мабуть, таки вміємо… Чому стався такий відвертий провал, аналізувати не нам – є відділ культури, є керівництво району, їм про це й говорити.

І ще одне: прохання до всіх причетних до організації свята зрозуміти – це не приватна точка зору чи чиясь примха. На жаль, це думка присутніх глядачів, звичайних здолбунівчан. Можна образитись, але від цього несмак, непрофесійність чи байдужість нікуди не подінуться.

Коментарі
Завантажується...