Чи залишиться в Уїздцях призначений регіоналом Шулем директор школи?

Чи залишиться в Уїздцях призначений регіоналом Шулем директор школи?

Однією з найшанованіших посад у кожному суспільстві є посада директора школи. У четвер освітянська комісія районної ради прийматиме рішення про продовження контрактів з директорами Суємської, Гільчанської, Миротинської та Уїздецької шкіл. Сьогодні ж це питання розглянула комісія з питань комунальної власності. По трьох кандидатурах питань не виникло, а от з приводу Уїздців, хоч комісія й прийняла позитивне рішення, питання залишилися.
Директор Уїздецької школи Бондарук Д.В. працює тільки рік, проте вже отримав догану. Причому причиною догани стали уроки заміни, проведені не за фахом. Дивно якось, але директор заміняв і уроки фізичної культури, і уроки біології, будучи вчителем початкових класів. Та й не тільки ці. Маючи ставку директора, мав ще дев’ять годин навантаження, і при цьому брав заміну всього чого тільки можна. Виходило чи не дві ставки, тому зрозуміло, що не всі ці уроки директор проводив. Тому наказом відділу освіти №09 від 23 січня 2014 року йому було винесено догану.
Причому факти махлювання з проведенням уроків непоодинокі. Зокрема, директор, їдучи на цілий день на колегію відділу освіти, записував у журналі проведення уроків. Звісно, перебувати в двох місцях одночасно неможливо, тому незаконно виплачені кошти директору довелося повернути.
Також Бондарук Д.В. має значні порушення у веденні шкільної документації, що зафіксовано кількома перевірками.
І от на засіданні комісії виконуюча обов’язки начальника відділу освіти Зоя Вітень прочитала довідку, в якій нічого не було сказано про догану і решту порушень. Цілком справедливо зауважив голова районної ради Василь Тимощук, що в такому разі інформація неповна. Проте активно на захист директора став голова комісії, депутат від Уїздців, член Народної Партії (Литвина) Микола Висоцький. Судячи з його дифірамбів, директор просто помилився. А хто по молодості не помиляється? Ніхто з депутатів навіть не поцікавився, за що було винесено догану, чому вона раптом знята менш ніж через півроку.
До речі, особливих заслуг у директора за цей час немає. А от питання до нього є. Коли взимку вчителі району збирали підписи на підтримку Майдану, Бондарчук не тільки сам не підписав такого листа, а й категорично заборонив збір підписів у школі з фразою «геть мені зі школи з політикою!». В результаті вчителі ходили по оселях своїх колег, збираючи ці підписи.
Так що сьогодні депутати, а серед них обидва Мельники – один регіонал, один литвинівець, той самий Висоцький, якось так дуже вже легенько підтримали директора, який за рік мав доволі багато порушень і особливо нічим, крім лояльності до попередньої влади, не відзначився. Не голосував лише Ігор Гоменюк, член Народного Руху України. Виникає питання: що ще має зробити директор, щоб з ним не було продовжено контракт? Невже мало фінансових порушень і порушень у веденні документів?
Побачимо, яким буде вердикт освітянської комісії післязавтра…

 

 • Анатолій

  Не хочу висловлювати своєї думки ні за, ні проти. Але політики в школі не повинно бути. Це однозначно! Читайте Закон про освіту. А на рахунок заміни годин – так практика така в усіх школах – замінює хто, що може, іхто хоче. Молодих випускників тисячі просяться на роботу, але на жаль, місця немає, а от пенсіонерів, яким уже давно за 70 маса.

  • Таня

   Залежно що ви маєте на увазі під політикою. Якщо агітація за будь-яку політичну силу чи кандидата – правильно. Але аполітичний вчитель – це нонсенс! Він же має дітям про патріотизм говорити!!! Ну а в той час як на Майдані гинули наші хлопці, говорити про аполітичність школи взагалі злочин. Таким директорам нічого робити в освіті. Вони можуть виховати тільки пристосуванців і байдужих ватників.

 • Володимир

  Нам кунинцям стидно за таких депутатів Висоцьких яких ми обирали. Які підтримують регіоналів які роблять що хочуть не зважаючи що і до нині гинуть наші діти.

  • Катерина

   Це Вам має бути соромно за ваше бездіяння. Висоцький усіма можливими силами старається підняти село при нашій владі, а замість того щоб допомагати , тільки поливаєте брудом односельчан

   • Надя

    “Ваша влада” була з 2010 року цілком і повністю. Чого ж “усіма можливими силами” Висоцький це село не підняв??? Разом зі своєю владою?

 • Володимир

  І знову політика!!!!! І в школі теж. Була школа як школа, був директор, дисципліна , порядок ні треба було перевернути все з гіг на голову, призначити не зрозуміло кого і навіщо, а тепер думати куди подіти цього Бондарука, який так накосячив за рік часу.

 • петро

  пАНОВЕ, ЧИТАЮ І ВЖЕ КОНАЮ! Про яку освітянську
  комісію ви говорите? Ручний Бухало не править балом- це точняк!!! Оцей пупсік
  Шуля мадам Бондарчук В.М.(заступник Бухала) в свій час тупо зїла з посад
  Уїздецького і Миротинського директорів і на їхнє місце всунула за конкретні
  бабки разом з шісткою Шуля Федоручком оцього Уїздецького прибамбаса і в Миротин
  перелякану дурочку(зі стажем вчителя початківця 2 роки) свою подружку! Ці тюхи
  прийшли в школи на все готове!!!Про які контракти ви говорите!!!! Поки не буде люстрації
  таким сукам-пупсам і їм подібним- в районі буде “безпрєдєл”! Чого вже
  мовчить самооборона, чого мовчать освітяни району? А вже всім це остохеріло!!!А
  те що УЇЗДЕЦЬКИЙ І мИРОТИНСЬКИЙ “ТВІКС” не дозволили збирати
  підписи взимку і перешкоджали цьому-це дійсно факт! І чого зараз мовчать
  патріоти типу С.Кондратюка???? Гидко за цю районну освіту щось і казати, поки
  нею правлять Єгорови, Бондарчучки, Вітень і інша шушера!!!

 • петро

  Друзі, для вас остання інформація!!! Вищезгаданний регіонал Бондарук (директор Уїздецької ЗОШ) наніс особистий візит зі своєю преподобною матусею ввечері до депутата райради Висоцького і від всього серця “матеріально подякував”. На що Висоцький від радості зашаркав ніжкою і запевнив останнього в своїй підтримці!!!Візити подяки були нанесені Бондаруком і голові сільради Старнійчуку і нашому районному пупсу Бондарчук В.М. Останні теж запевнили фігуранта в своїй підтримці! А пан голова Старнійчук так роздухарився від радості,що на прийомі громадян в с.р. с.Уїздці роздавав громадянам матюки і дулі! От така у нас влада тепер- ручні, ПУПСИ, інтелигентні голови і куплені депутати!!! АЙ-яй-яй!!!

 • петро

  Наразі ще один штрих! Матуся директора Бондарука біля відділу освіти в Здолбунові (а вона директор дитсадка с.Кунин) так ряно запевняла спільноту в непричетності до “косяків” своєго синульки, що захаркала від коліс до капоту машину жителя с.Уїздці п.Руслана! Оце то слюновиділення у директора дитсадка???!!! А відділ освіти і надалі цілує в ж….у таких керівників!!! Напевно і для Зої щось перепало!!!

X