Чи залишиться в Уїздцях призначений регіоналом Шулем директор школи?

0 289
Чи залишиться в Уїздцях призначений регіоналом Шулем директор школи?
Чи залишиться в Уїздцях призначений регіоналом Шулем директор школи?

Однією з найшанованіших посад у кожному суспільстві є посада директора школи. У четвер освітянська комісія районної ради прийматиме рішення про продовження контрактів з директорами Суємської, Гільчанської, Миротинської та Уїздецької шкіл. Сьогодні ж це питання розглянула комісія з питань комунальної власності. По трьох кандидатурах питань не виникло, а от з приводу Уїздців, хоч комісія й прийняла позитивне рішення, питання залишилися.
Директор Уїздецької школи Бондарук Д.В. працює тільки рік, проте вже отримав догану. Причому причиною догани стали уроки заміни, проведені не за фахом. Дивно якось, але директор заміняв і уроки фізичної культури, і уроки біології, будучи вчителем початкових класів. Та й не тільки ці. Маючи ставку директора, мав ще дев’ять годин навантаження, і при цьому брав заміну всього чого тільки можна. Виходило чи не дві ставки, тому зрозуміло, що не всі ці уроки директор проводив. Тому наказом відділу освіти №09 від 23 січня 2014 року йому було винесено догану.
Причому факти махлювання з проведенням уроків непоодинокі. Зокрема, директор, їдучи на цілий день на колегію відділу освіти, записував у журналі проведення уроків. Звісно, перебувати в двох місцях одночасно неможливо, тому незаконно виплачені кошти директору довелося повернути.
Також Бондарук Д.В. має значні порушення у веденні шкільної документації, що зафіксовано кількома перевірками.
І от на засіданні комісії виконуюча обов’язки начальника відділу освіти Зоя Вітень прочитала довідку, в якій нічого не було сказано про догану і решту порушень. Цілком справедливо зауважив голова районної ради Василь Тимощук, що в такому разі інформація неповна. Проте активно на захист директора став голова комісії, депутат від Уїздців, член Народної Партії (Литвина) Микола Висоцький. Судячи з його дифірамбів, директор просто помилився. А хто по молодості не помиляється? Ніхто з депутатів навіть не поцікавився, за що було винесено догану, чому вона раптом знята менш ніж через півроку.
До речі, особливих заслуг у директора за цей час немає. А от питання до нього є. Коли взимку вчителі району збирали підписи на підтримку Майдану, Бондарчук не тільки сам не підписав такого листа, а й категорично заборонив збір підписів у школі з фразою «геть мені зі школи з політикою!». В результаті вчителі ходили по оселях своїх колег, збираючи ці підписи.
Так що сьогодні депутати, а серед них обидва Мельники – один регіонал, один литвинівець, той самий Висоцький, якось так дуже вже легенько підтримали директора, який за рік мав доволі багато порушень і особливо нічим, крім лояльності до попередньої влади, не відзначився. Не голосував лише Ігор Гоменюк, член Народного Руху України. Виникає питання: що ще має зробити директор, щоб з ним не було продовжено контракт? Невже мало фінансових порушень і порушень у веденні документів?
Побачимо, яким буде вердикт освітянської комісії післязавтра…

 

Коментарі
Завантажується...