Далеко не всім депутатам Здолбунівської райради потрібні обійми голови РДА

0 234

IMG_7994Такого короткого і безконфліктного звіту голови Здолбунівської районної державної адміністрації район ще не знав. Сергій Кондрачук доволі коротко виступив, коментуючи слайди, що з’являлися на екрані. Навіть не особливо себе хвалив. Так, по мінімуму.

IMG_7997Ніхто не ставив питань голові. Лише депутат Олександр Колінько виголосив емоційний спіч про те, як він бачить вирішення деяких проблем у районі. Найбільше його турбує доля будівництва спорткомплексу, адже наявне фінансування не дає підстав говорити про справжній початок будівництва і швидку перспективу його завершення. Ну й дороги… Добре, що депутат пам’ятає, як «за Ющенка» було зроблено справді реальні кроки по будівництву доріг (Дермань, Мости, Клопіт). А зараз справді дорожній армагеддон, коли вже не до вічно непроїзного Глинська, а й до Мізоча скоро не доїдемо. Проте виступ Колінька був не стільки обговоренням звіту голови, як просто його баченням ситуації в районі.

У залі була присутня чи не вся сотня самооборони, на підтримку Сергія Кондрачука приїхав його друг, депутат обласної ради Володимир Ковальчук. Явно було очікування, що хтось спробує покритикувати Сергія, а там уже б включилась уся команда підтримки. І ось вам – скандал гарантований! І знову прес-конференції, піар ображеного голови і, можливо, ще якісь суди. Як не за ляпас, то за образу словом. Бо коли емоції через край, то всяке буває.

IMG_7998Але депутати від «Батьківщини», «Свободи» і Аграрної партії оголосили перерву і прийняли правильне рішення. Вже все сказано, всі оцінили роботу голови для себе давно. Тому рішення про прийняття звіту до відома прийняте не було – 14 голосів «за» при 16 тих, хто утримався.

Пізніше, при розгляді іншого питання, Сергій Кондрачук, на словах закликаючи депутатів до порозуміння, сказав, що він «розкриває свої обійми» для всіх депутатів, щоб працювати разом. Що ж, як видно, обніматися з ним хочуть  далеко не всі. Напевно, тому, що знають, – може й задушити.

А коли в кінці сесії депутат Володимир Балабат, апелюючи до Світлани Ніколіної, нагадав, як у час, коли вона була головою адміністрації, ранок розпочинався зі спільних планів керівництва адміністрації й ради, то вона відразу ж зауважила, що так було, коли раду очолював Степан Мичка. З приходом Василя Тимощука все змінилось – ніяких спільних нарад і погодження планів. І безкінечне намагання проголосувати недовіру. Так що проблема таки не просто в амбіціях Кондрачука чи Дацюка, а в тому, що певна політична група в районі вже давно прагне контролювати всі гілки влади. Тільки в часи, коли іншу гілку влади очолював їх ставленик (Любомир Кінах) або сильніші за них регіонали (Микола Євчук, Віталій Шуль), і справді не було протистояння. Всі інші конфігурації їм не підходять.

І коли ще навесні депутат Олександр Андріюк закликав до конструктивної роботи в ім’я району, щоб він принаймні мав шанс залишитися як територіальна одиниця, його не почули. Тепер платимо ми всі, в тому числі й рішеннями, які погіршують становище наших людей. Але про це в наступних публікаціях за матеріалами сьогоднішньої сесії.

Коментарі
Завантажується...