Делегація освітян Здолбунівщини відвідала Закарпаття

0 269
Делегація освітян Здолбунівщини відвідала Закарпаття
Делегація освітян Здолбунівщини відвідала Закарпаття

17-19 травня 2013 року делегація у складі 37 представників Здолбунівщини відвідала Закарпаття.

Метою поїздки було вивчення і поширення педагогічного досвіду, новітніх педагогічних технологій та підведення підсумків роботи методичних структур за 2012-2013 навчальний рік. Поспішали, щоб побачити, почути, збагнути, поділитися тим, що уміємо та знаємо та почерпнути матеріал для якісного проведення екскурсій у початкових класах.

Окрім ділових зустрічей та спілкування було запропоновано цікаву культурну програму. Делегація мала змогу побувати у Долині нарцисів, в урочищі Джублик, Мукачівському замку, термальних озерах Берегівщини.

Нас захоплювало все: і як освітяни Закарпаття радо і гостинно ділилися з нами своїми освітніми здобутками та напрацюваннями, і виступи учнів учасників художньої самодіяльності, і перебування в музеях, на святі Дня міста Мукачево. Переповнювало почуття вдячності від побаченого та почутого.

Ми упевнені, що набутий досвід роботи стане нам у пригоді, дозволить гарні і мудрі ідеї втілити у свою педагогічну діяльність.

Матеріал підготувала методист з початкової освіти Здолбунівського райметодкабінету С.І. Батьковець. Джерело zdosvita.at.ua

Коментарі
Завантажується...