Депутат обласної ради погрожує голові Здолбунівської райради через партійну належність

0 271

Сьогодні на сесії Рівненської обласної ради було звільнено з посади її чергового голову Миколу Драганчука, представника «Батьківщини». І ось таке повідомлення поширив у Фейсбуці депутат-здолбунівчанин, «радикал» Володимир Ковальчук.

В принципі, нічого дивного, бо політичний процес, домовленості і інтриги – природна стихія і Ковальчука, і його друзів. Восени об’єктом таких інтриг стала Здолбунівська міська рада, тепер на черзі районна… Можна було б і посміятися, але насправді ні з чого. Містечкові бої за посади доводять, що наш «політикум» явно не виконує жодної суспільно-корисної функції, крім власне самої «політичної» боротьби. «Політичної» беру в лапки, бо політика передбачає боротьбу ідей і думок. Тут же ми бачимо просто боротьбу за посади.

Що ж, чекаємо чергового шоу від Володимира Ковальчука і його прихильників. Цікаво, чи не стануть на заваді такій активності депутата нібито поламані ребра? Адже саме в нанесенні йому таких травм під час осінніх подій у Здолбунівській міській раді звинувачує Ковальчук депутата районної ради Олександра Андріюка. Побачимо, які міфічні травми будуть вигадані цього разу, щоб виглядати в очах людей борцем і потерпілим.

Коментарі
Завантажується...