Депутат обласної ради вимагає відставки провладної голови Здолбунівської ТВК

0 219

Заява депутата обласної ради,

лідера списку Аграрної партії України до Здолбунівської районної ради

 Андріюка Олександра Мойсейовича

щодо неправомірних дій

Здолбунівської районної територіальної виборчої комісії

            Шановні земляки! 25 жовтня 2015 року відбудуться вибори Депутатів місцевих рад, на яких ви висловите свою підтримку тим кандидатам, які гідні представляти ваші інтереси у органах місцевого самоврядування. Особливістю виборчого процесу є те, що згідно чинного законодавства право взяти участь у виборах депутатів місцевих рад можуть лише висуванці від політичних партій. Переважна більшість членів нашої команди принципово позапартійні і об’єдналися у єдину  команду не заради популяризації партійних брендів, а лише з бажанням використати свій досвід, вміння і бажання працювати на користь громаді.

Напередодні виборів я звернувся до усіх учасників виборчого процесу з проханням бути  поміркованими і толерантними, слідкувати за висловлюваннями та іміджем, щоб надати можливість виборцям зробити усвідомлений вибір.

Однак виявилося, що право виборця обирати достойних серед запропонованих різними політичними партіями кандидатур добряче налякала політичних інтриганів та шулерів місцевого рівня, які за красивими гаслами і красномовними звинуваченнями опонентів ховають власну некомпетентність і безпринципність. Тоді вони вирішили позбавити виборців такого права руками своїх представників у районній ТВК!

Мені не хочеться вірити, що лицемірство  великої політики перенеслося на  рівень роботи Здолбунівської районної ТВК. Але як тоді пояснити те, що людей не реєструють кандидатами в депутати лише тому, що в автобіографії «відсутній контактний номер телефону кандидата»? За такими та іншими «не менш поважними» причинами було знято з реєстрації 24 з 35 кандидатів до районної ради від Аграрної партії. Дії Здолбунівської районної виборчої комісії є неправомірними та суперечать чинному законодавству. Неточності, виявлені в поданих на реєстрацію документах кандидатів, не є підставою для відмови в реєстрації, а лише підлягають виправленню.

«Чесні вибори» у Здолбунівському районі розпочалися!

Здолбунівська районна організація Аграрної партії України подала позов на протиправні дії районної виборчої комісії до Рівненського окружного адміністративного суду, який 03 жовтня 2015 року виніс ухвалу:

  • Визнати протиправними дії Здолбунівської районної виборчої комісії Рівненської області щодо прийняття Постанови від 01.10.2015 року б/н «Про відмову у реєстрації кандидатів у депутати Здолбунівської районної ради Політичної партії Здолбунівська районна партійна організація Аграрної партії України
  • Зобов’язати Здолбунівську районну виборчу комісію Рівненської області зареєструвати кандидатів в Здолбунівську районну раду, включених до списку кандидатів Політичної партії Здолбунівська районна партійна організація Аграрної партії України.

У зв’язку з вище наведеним, висловлюємо свою стурбованість щодо здатності комісії приймати професійні, неупереджені, політично невмотивовані рішення та вимагаємо відставки голови комісії від блоку Петра Порошенка «Солідарність» Тетяни Рожко.

Ми припускаємо, що буде ще багато безпідставних пліток, надуманих звинувачень та маніпуляцій громадською думкою, у тому числі з використанням наближених до певних посадових осіб інтернетресурсів та друкованих видань. Тому знову звертаюся до усіх учасників виборів з проханням переступити через власні амбіції та не перетворювати наш край у територію брудних політичних інтриг.

Давайте будемо поважати нашого виборця, себе і свого опонента та пам’ятати про те, що майбутній депутат повинен відстоювати інтереси кожного громадянина, незалежно від політичних симпатій та кількості голосів на його підтримку.

 

З повагою до всіх,

депутат Рівненської обласної ради Олександр Андріюк,

лідер виборчого списку до Здолбунівської  районної ради від Аграрної партії України

Коментарі
Завантажується...