Депутат Рівненської облради просить прокуратуру перевірити Здолбунівську РДА

0 205

Пропонуємо вашій увазі текст звернення депутата Рівненської обласної ради Ніни Путіліної до прокуратури, яку просять здійснити перевірку щодо дотримання працівниками райдержадміністрації законодавства про звернення громадян та Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» щодо невідкладного прийому і вжити передбачених законодавством України заходів у разі виявлення порушень.. Також нагадуємо, що кілька днів тому громадські активісти Здолбунівщини занесли в прокуратуру звернення у якому ішлося про те, що цілком імовірно, заступник голови Здолбунівської РДА М. Корилкевич на документах, підписаних ним 24 січня 2014 року ставив свій підпис не маючи на це права, себто незаконно.
28 січня 2014 року

Прокурору Здолбунівського району Ольшанецькому І.В.

Шановний Ігоре Володимировичу !

Згідно ст. 11 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» я, як депутат Рівненської обласної ради маю право офіційно представляти інтереси територіальної громади в місцевих органах виконавчої влади, відповідних органах місцевого самоврядування, підприємствах, установах і організаціях незалежно від форми власності з питань, що належать до відання органів місцевого самоврядування відповідного рівня в тому числі і на невідкладний прийом керівниками цих установ.

Ще 23 січня поточного року, я звернулась до секретаря голови Здолбунівської районної державної адміністрації з проханням про невідкладний прийом п. Шулем В.С. На робочому місці п. Шуль був відсутній, тому я попросила секретаря дотриматись процедури про організацію усного прийому громадян в райдержадміністрації та забезпечити мені невідкладний особистий прийом головою райдержадміністрації. В той же день на особистий прийом до голови Здолбунівської райдержадміністрації записались ще 9 депутатів Здолбунівської районної та міської рад.

Я зверталась до секретаря ще 25.01.14 р та 28.01.14р. особисто, а 27.01.14 р зателефонувала, але конкретної відповіді про дату та час особистого прийому не отримала. Звертаю Вашу увагу і на те, що секретар голови райдержадміністрації запис про моє звернення та інших депутатів 23.01.14р. зробила в блокноті, а не в журналі реєстрації звернень громадян, реєстраційно-контрольна картка не була видана жодному з тих, хто вимагав невідкладного прийому, що є порушенням Інструкції Кабінету Міністрів з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації.

Просимо Вас здійснити перевірку щодо дотримання працівниками райдержадміністрації законодавства про звернення громадян та Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» щодо невідкладного прийому і вжити передбачених законодавством України заходів у разі виявлення порушень.

Відповідь на звернення прошу направити за адресою: м.Здолбунів, вул. Шкільна 44/101

Депутат Рівненської обласної ради

Н. С. Путіліна

 

Коментарі
Завантажується...