Пропонуємо вашій увазі текст звернення депутата Рівненської обласної ради Ніни Путіліної до прокуратури, яку просять здійснити перевірку щодо дотримання працівниками райдержадміністрації законодавства про звернення громадян та Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» щодо невідкладного прийому і вжити передбачених законодавством України заходів у разі виявлення порушень.. Також нагадуємо, що кілька днів тому громадські активісти Здолбунівщини занесли в прокуратуру звернення у якому ішлося про те, що цілком імовірно, заступник голови Здолбунівської РДА М. Корилкевич на документах, підписаних ним 24 січня 2014 року ставив свій підпис не маючи на це права, себто незаконно.
28 січня 2014 року

Прокурору Здолбунівського району Ольшанецькому І.В.

Шановний Ігоре Володимировичу !

Згідно ст. 11 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» я, як депутат Рівненської обласної ради маю право офіційно представляти інтереси територіальної громади в місцевих органах виконавчої влади, відповідних органах місцевого самоврядування, підприємствах, установах і організаціях незалежно від форми власності з питань, що належать до відання органів місцевого самоврядування відповідного рівня в тому числі і на невідкладний прийом керівниками цих установ.

Ще 23 січня поточного року, я звернулась до секретаря голови Здолбунівської районної державної адміністрації з проханням про невідкладний прийом п. Шулем В.С. На робочому місці п. Шуль був відсутній, тому я попросила секретаря дотриматись процедури про організацію усного прийому громадян в райдержадміністрації та забезпечити мені невідкладний особистий прийом головою райдержадміністрації. В той же день на особистий прийом до голови Здолбунівської райдержадміністрації записались ще 9 депутатів Здолбунівської районної та міської рад.

Я зверталась до секретаря ще 25.01.14 р та 28.01.14р. особисто, а 27.01.14 р зателефонувала, але конкретної відповіді про дату та час особистого прийому не отримала. Звертаю Вашу увагу і на те, що секретар голови райдержадміністрації запис про моє звернення та інших депутатів 23.01.14р. зробила в блокноті, а не в журналі реєстрації звернень громадян, реєстраційно-контрольна картка не була видана жодному з тих, хто вимагав невідкладного прийому, що є порушенням Інструкції Кабінету Міністрів з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації.

Просимо Вас здійснити перевірку щодо дотримання працівниками райдержадміністрації законодавства про звернення громадян та Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» щодо невідкладного прийому і вжити передбачених законодавством України заходів у разі виявлення порушень.

Відповідь на звернення прошу направити за адресою: м.Здолбунів, вул. Шкільна 44/101

Депутат Рівненської обласної ради

Н. С. Путіліна

 

 • Катя

  Ви всі такі розумні, і не знаєте, що мали б підійти до людини-спеціаліста, яка займається зверненням громадян, дана посада є адміністрації і є людина яка конкретно займається прийомом громадян і веде всі документи, в якої це записано і в посадовій інструкції, а не секретя керівника, що не входить в її повноваження, якщо на те пішло вже! Як вона може бути компетента в цих питаннях, якщо вона цим і не повинна займатися.

  • Світлана

   То це депутати мають бігати по всій адміністрації і шукати спеціаліста зі звернень громадян? А чи не занадто, Катя? секретар керівника не тільки каву йому має готувати, а хоч щось робити! Це вона б мала не перенаправити до того спеціаліста, а покликати його в приймальну. Бо люди прийшли не додому до Шуля, а в приймальну адміністрації. Якщо там ніхто нічого не знає, то гасати по адміністрації за спеціалістами ніхто не зобов’язаний.

  • ketrin

   До речі,громадяни,які звернулися на прийом до голови РДА чітко висловили секретарю,що прийшли на невідкладний прийом,який згідно ст.11 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад ” їм гарантований. Сказали секретарю, щоб записала їх на прийом або покликала відповідного спеціаліста. На що секретар запевнила, що запис на прийом до голови РДА вона здійснює самостійно, як секретар голови РДА. Натомість, вона реально не знала, що їй робити – чи записувати на прийом, чи ні. Людина,яка працює секретарем, реально не була обізнана в своїх посадових обов’язках, а тим більше в законодавстві України. Правильно вона ж не державний службовець, хоч і працює в держ.установі.
   Звідки ж вона може це знати?? На мою думку,якщо людина працює в органах державної влади, то має розуміти де вона знаходиться і вивчити елементарні речі!! Я вже не говорю про елементарне законодавсто, якого вчать на парах правознавста в любому ВУЗі!!!!!
   Однак, секретар зовсім не була обізнана із Законом “Про звернення громадян” чи тим більше з Інструкцією Кабінету Міністрів з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і т.д. Так що прокутара має дійсно навести лад і вказати працівникам про їх недоліки. Якщо депутати не змогли попасти на прийом – цікаво чи простий житель Здолбунівщини зможе? Чи йому теж треба обійти купу кабінетів РДА в пошуках спеціаліста зі звернень громадян?????????

X