Депутати Здолбунівщини латали дірки у бюджеті – впорались за 20 хвилин

0 252
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Сесія Здолбунівської районної ради пройшла сьогодні в рекордно короткий час – за двадцять хвилин. Було запропоновано до розгляду два питання, а ще одне вніс до порядку денного голова районної ради Василь Тимощук.

Спершу депутати проголосували за внесення змін до районного бюджету. Найбільш гострою проблемою є недостатнє фінансування чотирьох сільських рад. До Маломощаницького сільського бюджету надійшло за січень – березень поточного року лише 7082 грн., Новомощаницького – 16103 грн., Ступнівського – 28764 грн. при середньомісячному фонді заробітної плати з нарахуваннями відповідно – 15592 грн., 14733 грн., 17396 грн. Як наслідок, на перше квітня 2015 року заборгованість із заробітної плати із Маломощаницького сільського бюджету склала 9455 грн., Новомощаницького – 3070 грн., Ступнівського – 16610 грн.

Тому депутати прийняли рішення виділити Бущанському сільському бюджету 22980 грн., Маломощаницькому – 39509 грн., Новомощаницькому – 27138 грн., Ступнівському – 18685 грн. Цих коштів має вистачити до червня на заробітну плату, а як далі житимуть сільські ради – буде вирішуватися потім.

Також депутати «поповнили статутний капітал» Управління майновим комплексом Здолбунівської районної ради, виділивши 16650 грн. для оплати боргу за обладнання приміщення сесійної зали. Ще 15 тисяч гривень отримає редакція районної газети «Нове життя» за програмою адресної цільової підтримки. Нагадаємо, що саме головним редактором цього видання працював ще недавно голова районної державної адміністрації Сергій Кондрачук.

Не оминули увагою депутати проблему бакдосліджень для проведення медичних оглядів працівників бюджетних установ (у тому числі вчителів). Наразі для цієї мети передбачено 20 тисяч гривень. Враховуючи, що потреба становить 50 тисяч гривень, є обіцянка адміністрації в другому півріччі додати необхідні кошти.

Також, за пропозицією голови районної ради, 15 тисяч гривень було з резервного фонду переведено на фінансування програми допомоги малозабезпеченим громадянам. За цією програмою кошти зможуть отримати потерпілі від буревію та сім’ї учасників АТО.

Зрештою, депутати завершили сесію голосуванням за підтвердження розпорядження голови районної ради. Василь Олексійович іде у відпустку на дев’ять днів, при цьому отримує матеріальну допомогу на оздоровлення в розмірі місячної заробітної плати. Депутати проголосували одноголосно, попри все обурення в кулуарах тим, що вчителі не мають навіть надбавок, а районна влада має й допомогу на оздоровлення. «Ну, законом передбачено», – як сказав один депутат. Звісно, передбачено. Як і всі необхідні виплати медикам, вчителям, працівникам культури. Як і безкоштовне медичне обслуговування.

Коментарі
Завантажується...