Депутати Здолбунівщини обрали нове керівництво

Депутати Здолбунівщини обрали нове керівництво

Головою Здолбунівської районної ради обрано представника «Батьківщини» Олега Дацюка.

З тридцяти чотирьох депутатів за нього проголосувало двадцять. Така ж кількість депутатів підтримала кандидатуру заступника, запропоновану новообраним головою, а саме «свободівця» Олександра Бухала.

Детальний репортаж про події сесії чекайте на нашому сайті дещо пізніше.

 • Петро Воля

  “Ех-ма кутерьма…” !!! ” Не ходить, не мять в кустах багряных лебеды….”!!!! Ну чого ж так засмоктало під ложечкою???Тепер чекай “патрійотичних” змін в районі!!!! Ну як таке гальмо можна в зами????Тепер, освіто, чекай назад ” примадонну всіх сцен і тіятрів “України госпожу Беладонну!!!Оце то вже розвернуться бивші , підтягнуть до корита “уніжених і знедолених” федоручків і їм подібних!!! О-ля-ля!!!

 • INNA

  Не озброєним оком видно, що Кондрачук дуже “задоволений”. Шановний модераторе сайту, зверніть будь ласка увагу, що попередній коментатор не літературними словами ображає людей, вживайте заходів.

  • Петро Воля

   О, а які ж тут слова не літературні???? Шановна, читайте словники по фразеологізмам, Даля, орфографічний! А ще краще дивіться мультики про поросятко Фунтіка і вам все буде зрозуміло!!!У нас тепер буде все, як в цьому мультику!!!

   • INNA

    Слово “гальмо” не літературне. Перечитуйте те, що пишете.

    • Петро Воля

     Нагадаю про словники і наголошу про те, що “гальмо” в перекладі з російського “ТОРМОЗ”!!! Ще які зауваження???

X