Депутати Здолбунівщини погодили збільшення видатків для медицини на 2 мільйони гривень

0 286

В рамках підготовки до позачергової 26 сесії Здолбунівської районної ради сьомого скликання сьогодні,  10 січня  відбулося спільне засідання постійних комісій з питань економічного розвитку, комунальної власності та енергозбереження та з питань етики, депутатської діяльності, боротьби зі злочинністю, соціального захисту населення, учасників АТО та членів їх сімей. Депутати розглянули та погодили проекти рішень, які виносяться на засідання сесії, повідомляє сайт Здолбунівської райради.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Володимир Нечипорук довів до відома членів комісій зміни, які вносяться в районний бюджет на 2018 рік.  З метою забезпечення виплати заробітної плати працівникам закладів охорони здоров’я пропонується внести зміни до районного бюджету на 2018 рік в частині збільшення видатків закладам охорони здоров’я за рахунок залишку коштів загального фонду районного бюджету в сумі 2 мільйони гивень, які розподілити між ними за часткою, яка склалася в 2017 році, зокрема:  центральній районній лікарні 65,36 відсотка  – 1 307 000 грн., стоматполіклініці 3,86 відсотка – 77 200 грн., центру первинної медичної допомоги 30,78 відсотка –  615 800 гривень.

Одноголосно погодили депутати проект рішення про ліквідацію комунального підприємства “Здолбунівське реєстраційне бюро” Здолбунівської районної ради Рівненської області.

Підтримано членами постійних комісій  зміни та доповнення до районної програми соціального захисту малозабезпечених громадян на 2017-2019 роки,  які передбачають детальний порядок надання матеріальної допомоги.

Також на засіданні комісій погоджено проект рішення «Про звернення депутатів Здолбунівської районної ради  Рівненської області до Голови Верховної Ради України Парубія А.В. щодо підтримки законопроекту№7403-2 щодо відміни правки  Податкового   кодексу України про скасування відшкодування податку на додану вартість на олійні культури».

Коментарі
Завантажується...