Спільними зусиллями Дмитра Світодара (svitodar.org) та нашого сайту ми підготували для мешканців Здолбунова інфографіку про те, наскільки депутати Здолбунівської районної ради є «інтернетизованими» та яким соціальним мережам вони надають перевагу. Відразу зазначимо, що до уваги бралися тільки ті аккаунти, що мають фото для ідентифікації депутата, адже «тезок» на просторах всесвітньої павутини більш ніж достатньо. Пізніше на спеціалізованій сторінці буде опубліковано список всіх депутатів здолбунівської районної ради з посиланнями на їхні аккаунти. Також вже незабаром ми підготуємо схожий матеріал про депутатів здолбунівської міської ради.

 • Костя Согін

  Постають інші питання – чи незареєстровані вміють користуватись коп’ютерною технікою на рівні користувача? чи знають хоча б як включити калькулятор… щоб порахувати надходження до місцевого бюджету та провести оптимізацію витрат? чи знають до кого звернутись, щоб допомогли в листочку вклітинку провести додавання-віднімання-ділення-множення?

  • а от це вже необхідно питати у тих депутатів. Насправді 36 відсотків це не так і мало. Я, дивлячись на дати народження депутатів не сподівався і на це, якщо серйозно…

   • Костя Согін

    Вчитись ніколи не рано, так само як і не пізно.

   • Світлана

    А персонально?

X