Діти загиблих учасників АТО зі Здолбунівщини відпочиватимуть в Німеччини

0 248

IMG_3063Невдовзі група дітей загиблих учасників російсько-української війни вирушить до Німеччини. Їх чекають два насичені подіями тижні і одній з найбільш розвинених країн Європи. Організатором мандрівки став депутат Рівненської обласної ради від Здолбунова, головний лікар центральної районної лікарні  Владислав Сухляк. Ось як він сам розповів про цю поїздку і про свою зустріч з вдовами бійців і їх дітьми, яка відбулась напередодні:

Втрата близьких завжди болісна, але коли твій тато загинув на війні, захищаючи свою державу, це болить по-особливому. Адже загинув за кожного українця, а чи кожен з нас потім пам’ятає про родини героїв?

Тому я вирішив по можливості допомагати дітям загиблих здолбунівчан, зокрема організувавши для них поїздку в рамках «Дитячого проекту літо-2016» до Кьольна, в Німеччину. Фонд «Нова країна» і Ростислав Макух суттєво сприяли цьому, і вже невдовзі п’ятеро дітей наших героїв вирушать у двотижневу мандрівку, де їх чекатимуть екскурсії, опера, футбол, зоопарк – практично всі можливі розваги. Житимуть діти в родинах, і я переконаний, що ці родини стануть своєрідними «хрещеними батьками»  нашим хлопчикам і дівчаткам. Виготовлення закордонних паспортів для дітей знайшов можливість оплатити сам, адже в їхніх родин такої можливості здебільшого немає.

IMG_3075Сьогодні зустрівся з вдовами героїв і дітьми. За кавою зі смачним тортом обговорили їх проблеми. Адже попри всі обіцянки, держава не в усьому допомагає. Є проблеми з отриманням земельних ділянок, не завжди безкоштовний проїзд. А ще ж діти мають отримати гідну освіту, а інколи треба подбати і про працевлаштування їх матерів. Інформацію отримав, тепер готуватиму відповідні запити, та й у робочому порядку багато що доведеться вирішувати.

Треба сказати, що родини, які втратили своїх годувальників, гостро відчувають несправедливість багатьох подій у країні, і наша розмова на політичні теми довела, що українці часто розумніші за тих, хто ними керує. А вже щодо порядності і патріотичності, так тим більше. Адже всі вони говорять, що їх рідні загинули немарно, загинули за Україну, за свої і наші родини.

Не знаю, як складеться доля кожного з дітей загиблих героїв. Але точно знаю, що робитиму все можливе, щоб вони не відчували себе покинутими й забутими.

Коментарі
Завантажується...