Для лікаря Глинської амбулаторії куплять персональний комп’ютер

0 383
Для лікаря Глинської амбулаторії куплять персональний комп’ютер

Комп’ютеризація в медицині – це новий рівень взаємовідносин між лікарем і пацієнтом, між державою і медичним закладом. Вона дозволяє зберігати медичні дані в електронному вигляді, пацієнтам записуватися на прийом до лікаря он-лайн, здійснювати телеконсультування, оперативно опрацьовувати документацію, оцінювати реальні фінансові потреби медичного закладу, тощо.
Одним з перших кроків медичної реформи є укладання декларацій про вибір лікаря з надання первинної медичної допомоги, яке має розпочатися найближчим часом. Для цієї цілі і подальшої повноцінної роботи у електронній системі необхідно забезпечити комп’ютерною технікою з доступом до мережі Інтернет кожного лікаря первинної ланки. Приємно, що органи місцевого самоврядування розуміють необхідність змін у медичні галузі. Так, кошти у розмірі 10 тис. грн. для закупівлі ПК для свого сімейного лікаря вже виділили депутати Глинської сільської ради (сільський голова Ольховець П.Л.).
У свою чергу, особливостям впровадження та функціонування електронної системи охорони здоров’я eHealth навчаються медичні працівники нашого Центру. 23 листопада представники Проектного офісу реформ провели семінар на базі обласного клінічного лікувально-діагностичного центру імені Віктора Поліщука. У заняттях взяла участь інспектор з кадрів Ольга Блащук, повідомляє FB спільнота 
Первинка Здолбунівщини.

Коментарі
Завантажується...