Для солатів що воюють на сході Здолбунівщина зібрала вже понад 160 000 гривень (+звіт витрат)

Для солатів що воюють на сході Здолбунівщина зібрала вже понад 160 000 гривень (+звіт витрат)

Від початку роботи групи по збору коштів на потреби солдатів-земляків працівники установ, відділів, організацій, приватні підприємці, мешканці району засвідчила свою активну громадянську позицію, патріотизм та розуміння того, що нема сьогодні важливішого питання, ніж відстояти мир, свободу та єдність нашої держави. Завдяки всім Вам було зібрано 162 тис.639 грн.
За період з 7 по 15 липня 2014 року від імені солдат ЗС України, які реально відчувають опіку і підтримку своїх земляків, хочемо подякувати П’ятигірській сільській раді за 5350 грн.; Півченській сільській раді за 3295 грн.; Богдашівській сільській раді за 3500; громаді с.Здовбиця за 2870 грн.; Здолбунівському управлінню газового господарства за 1360 грн.; Здолбунівському відділенню Рівненського міжрайонного відділу лабораторних досліджень ОЛЦ ДС СЕСУ за 300 грн.; учасникам акції «Здаєш кров – рятуєш життя», яка відбулася 8 липня 2014 року в пункті переливання крові Здолбунівської центральної районної лікарні за кошти в сумі 300 грн. ,які призначалися на харчування після забору крові і були передані на потреби солдат-земляків; всім мешканцям міста та району, які долучилися до збору коштів в наметах за зібрані 7253 грн.
За останній тиждень, було витрачено 48000 грн. на придбання 20 бронежилетів; за 2597 грн. придбано тактичні окуляри, рукавиці; 3087 грн. витрачено на придбання нетбуку, який по акту передачі переданий на Рівненський полігон; 6275грн. витрачено на обмундирування, засоби гігієни для військових, 1805 грн. витрачено на придбання двох радіостанцій, 4190 грн. – витрачено на придбання приладу нічного бачення; 807 грн. витрачено на придбання медикаментів, з яких були сформовані аптечки для військових.

Крім допомоги, яка була надана у грошовому еквіваленті, ТДВ «Рівне-Фармація» надала частину ліків для формування аптечок; приватний підприємець Сергій Сидорський надав три ящика вологих серветок; керівник фірми «Автоленд» придбав за власні кошти прилад нічного бачення (орієнтовно 6000 грн.); Здолбунівське будинкоуправління перерахувало 2130грн. на розгрузки до бронежилетів.
В цілому майже за місяць часу роботи групи для потреб солдатів земляків, витрачено 155 тис. 312 грн. По всіх позиціях – збору та видатках ведеться чіткий звіт і контроль. Кожен житель району може отримати про це інформацію у штабі.
Нагадуємо, що збір коштів для адресної допомоги нашим землякам-військовослужбовцям триває.
Координацію здійснює робоча група осіб, відповідальних за збір коштів, яка знаходиться в адмінприміщенні ПАТ «Укрцемремонт» по вул. Незалежності, 11.
Телефон гарячої лінії – 068 7538827.

 

 • Злой агрессор

  Привет, ЗДолбуновцы)))

 • Злой агрессор

  ЗДОЛБУНIВ – ЦЕ ВЖЕ НЬЮ-ЙОРК. ТIЛЬКИ МАЛЕНЬКИЙ

  Небольшой городок Здолбунов (Здолбунiв) на юге Ровенской областе, в котором живет 27 тысяч человек, стал теперь маленьким Нью-Йорком. Во всяком случае, так теперь думают здолбунiвцы. А все потому, что на постамент перед проходной предприятия «Волынь-Цемент», на котором несколько десятилетий стоял памятник Ленину, водрузили уменьшенную копию знаменитой статуи Свободы.

  – Теперь Здолбунiв станет маленькой Америкой, – радуется находящаяся в отпуске по уходу за ребенком здолбунiвка Юлия Кливец.

  – Дурость какая, – возмущен механик из Здолбунова Петр Солтыс. – Эта Свобода стоит к людям задом, символизируя отношения нынешней власти к свободам и правам обычного человека.

  – Мне очень нравится. Хочу жить как в Америке. Вот первый шаг уже сделан. Еще бы в центре установили миниатюрную Эйфелеву башню, – мечтает дальнобойщик Александр Зага.

  А что, в самом деле, на одну околицу Эйфелеву башню, на другую – статую Свободы. Где хочешь, там и живи – хоть в Америке, хоть в Европе. Здолбунiвцем.)))

  • Пропоную Вам схему – Ви закуповуєте в ПАТ “Волинь-цемент” тон 20-30 якісного цементу за ринковими цінами + купуєте пісок та щебінь + арматуру і я Вам особисто у вільний від основної роботи час допоможу сформувати бетонно-металеві балки для виготовлення архітектурного шедевру… а місцева малишня потім це все розфарбує різними яскравими фарбами. А з церемонії відкриття зробимо благодійний марафон – гроші підуть на укомплектування укрармії.

X