«До чистих джерел»: Здолбунівщина – серед переможців

0 177
«До чистих джерел»: Здолбунівщина - серед переможців
«До чистих джерел»: Здолбунівщина – серед переможців

За повідомленням Міністерства екології та природних ресурсів України та Всеукраїнської дитячої спілки «Екологічна варта» визначено переможців щорічного Всеукраїнського конкурсу «До чистих джерел» у 2015 році.

Приємно відзначити, що серед великої кількості робіт відзнаки отримали учасники зі Здолбунівського району:

– в номінації «Представники місцевої державної адміністрації, інститутів громадянського суспільства» відділ культури і туризму Здолбунівської районної адміністрації представивши  Інформаційно-просвітницьку кампанію «Здолбунівський край цілющих джерел»;

– в номінації «Окремі групи громадян, громадяни (індивідуальні учасники)» Мохначук Анатолій Михайлович с. Здовбиця проект «Свято – Михайлівське джерело».

Метою конкурсу є залучення широких верств населення до практичних природоохоронних дій, спрямованих на охорону і поліпшення стану джерел, річок та водойм України, їх раціональне використання та підвищення рівня екологічної і правової обізнаності громадян щодо охорони водних ресурсів шляхом розвитку громадських екологічних ініціатив. Даний конкурс включає в себе проведення комплексу робіт з відновлення та впорядкування водних об’єктів, очистку і догляд прибережних захисних смуг річок, створення та утримання об’єктів природно-заповідного фонду для збереження біорізноманіття на берегах річок.

Коментарі
Завантажується...