До деяких сіл Здолбунівщини автобуси скоро не поїдуть

0 466
До деяких сіл Здолбунівщини автобуси скоро не поїдуть

У нашому районі аж так добрих доріг не було ніколи. Але те, що було таким собі ще років десять тому, тепер стало просто непроїзним. Раніше абсолютно неможливо доїхати було до Глинська, а зараз чи не всі дороги між селами перетворилися в танкодроми. От так виглядає зараз дорога до Ступна, яке деякі діячі бачать центром територіальної громади. Сільський голова, учасник російсько-української війни Микола Пільганський написав листи всім можливим причетним керівникам, включно з головою Рівненської обласної державної адміністрації. Результатів немає жодних. Ось що написав сьогодні Микола Пільганський:

«Ні панове – ця дорога не побита “градом” або мінометами, це навіть дорога не в зоні АТО. Це частина дороги “Суйми – Ступно”, яка є частиною дороги “Мізоч – Мала Мощаниця”. Навіть голова Рівненської ОДА Муляренко не в змозі допомогти з ремонтом цього проміжку дороги. А перевізники вже з першими морозами обіцяють припинити рух до Малої Мощаниці та Залібівки (А це, між іншим, два рейси по три рази в день).»

Пам’ятається, на початку ще 2016 року голова Здолбунівської районної державної адміністрації Сергій Кондрачук говорив, що за рік ми доріг у районі не впізнаємо. Що ж, не збрехав…

Коментарі
Завантажується...