Дубенський шлях перетворився на смітник

Дубенський шлях перетворився на смітник

Є в нашому районі дорога, яка колись широко використовувалася і була відомою на всю Волинь – так званий Дубенський шлях. Зручність цього напрямку полягала в тому, що він забезпечував значно коротший, ніж усі інші дороги, шлях до Дубна. А це місто чимале, і багатьом нашим землякам доводилося туди частенько їздити. З приходом радянської влади роль Дубенського шляху зменшилася, з’явилися нові, краще облаштовані, дороги. Проте досі Дубенський шлях використовується багатьма мешканцями району для поїздок між селами.

Дорога ця розбита й неякісна, проте мова не про це. Найгірше, що відразу за Уїздцями, якщо повернути наліво, вздовж усієї дороги розташувався величезний смітник. Видовище огидне й неприємне. Тому й виникло запитання до Уїздецького сільського голови Олександра Стернійчука: коли востаннє хтось прибирав сміття вздовж Дубенського шляху і як взагалі сільська рада вирішує проблему стихійного сміттєзвалища при дорозі? Редакція сайту підготувала депутатський запит до районної ради, який буде поданий одним із депутатів, а поки що пропонуємо вам подивитися, як «прикрасили» дорогу наші люди і як з цим нічого не робить сільська влада. До речі, на шляху є й ще один «раритет» – купа невідомо чого, порослого бур’яном. Вочевидь, якийсь прихильник інтеграції в свинство висипав бур’ян з власного городу прямо на середину дороги. Тепер ця піраміда височіє незгірше єгипетської, а машини з обох боків об’їжджають «пам’ятку», як щось вартісне. Як на нашу думку, кращої ілюстрації до того, що частина нашого народу і наша влада одне одного варті, немає.

  • Ірина Гром’як

    Проїдьте дорогою від Здовбиці до Глинська. Задовго до початку “районного” смітника, а такж після нього валяються купи сміття. То чому ж керівництво району, при огляді територій сільських рад, не хоче бачити свого стихійного сміттєзвалища? Авоно на дорозі уже є стихійним. Чи може на підбитті підсумків огляду, шановні панове-керівники, ви теж показували фото своїх недоробок? Нам, жителям Глинська стидно перед чужими людьми, які їдуть до нашого села по цій дорозі і з подивом питають: “А що це таке?” А стан тієї дороги – це взагалі окрема тема.

  • Здолбунівчанин

    Для мене це дуже болюча і актуальна тема, бо постійно приїджаю відпочивати в цей ліс. Якщо підійти до с. Цурків по Дубенському шляху та повернути ліворуч на грунтову дорогу, що вздовж лісу, де знаходиться закинутий склад отрутохімікатів, то відкривається вражаюча картина звезеного сміття, яке прилеглу територію до лісу перетворило на потужне сміттєзвалище. З таким менталітетом ми прийдемо не в Європу а в ….пу

X