«Євронаступ» розпочав діяльність на Здолбунівщині

0 186
«Євронаступ» розпочав діяльність на Здолбунівщині
«Євронаступ» розпочав діяльність на Здолбунівщині

Активісти всеукраїнської громадянської кампанії «Євронаступ», що покликана прискорити євроінтеграційні процеси в Україні, зустрілися з педагогами Здолбунівщини. Представники кампанії передали до бібліотек шкіл № 1 та №4 міста Здолбунів, а також школі села Здовбиця інформаційну літературу про переваги підписання Угоди про асоціацію та співпрацю між Україною та ЄС у освітній сфері.

За словами координатора «Євронаступу» на Рівненщині Юрія Шадого, педагоги відзначили актуальність інформаційного збірника “Навчаємось у Європі”.

«Освітяни з якими ми спілкувалися розповіли, що їм давно бракувало універсального джерела інформації про освітні програми у країнах Євросоюзу. Довгі пошуки в мережі Інтернеті не завжди давали об’єктивну і необхідну інформацію, через що багато талановитих учнів не могли її отримати, а отже і поїхати на навчання за кордоном», – розповів Шадий.

Також, педагоги отримали інформаційну літературу про переваги зони вільної торгівлі з ЄС та підписання Угоди про асоціацію між Україною та Об’єднаною Європою, а школі села Здовбиця активісти передали прапор Євросоюзу.

Прес-служба

всеукраїнської громадянської кампанії «Євронаступ»

Коментарі
Завантажується...