Фінансування пантеону у Гурбах під загрозою зриву

0 220
Фінансування пантеону у Гурбах під загрозою зриву
Фінансування пантеону у Гурбах під загрозою зриву

Чимало матеріалів нашого сайту були присвячені темі Гурбів і того, що відбувається реально на місці найбільшого бою УПА з військами НКВД. Ганебний стан так званого пантеону має шанс бути виправленим, якщо будуть використані 150 тисяч гривень, наданих обласним бюджетом. Про цю можливість ми вже повідомляли в матеріалі про останню сесію районної ради. Проте в тому ж матеріалі йшлося про те, що ще на сесії заступник голови обласної ради Михайло Кривко зауважив, що є небезпека зриву фінансування через непроходження коштів через казначейство.

Редакція сайту сьогодні поцікавилася в керівників районної адміністрації і ради тим, як же просуваються справи з добудовою пантеону. Виявилося, що пан Кривко мав рацію – кошти не надійдуть майже стовідсотково. Звісно, якщо нічого не робити, то ймовірність стане реальністю. На жаль, зі слів голови районної ради Василя Тимощука його звернення до голови Рівненської обласної ради Юрія Кічатого і заступника голови Рівненської обласної адміністрації Анатолія Юхименка результату не дали. З точки зору редакції, необхідне включення в процес депутатів Здолбунівської районної ради, депутатів обласної ради від Здолбунівського району Олександра Андріюка і Йосипа Гаврищака, а також народного депутата України Валентина Королюка. Нагадаємо, що наш народний депутат є членом «Батьківщини» і не раз наголошував на своєму патріотизмі – є шанс довести це на ділі.

Після консультацій з депутатами Здолбунівської районної ради було прийнято рішення ініціювати засідання комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молодіжної політики, фізкультури і спорту, яка б звернулася як до голови Рівненської обласної державної адміністрації Василя Берташа, так і до народного депутата України Валентина Королюка з вимогою забезпечити реальне виділення поки що віртуальних грошей на добудову пантеону в Гурбах. Проект тексту звернення завтра буде розміщено на нашому сайті, ініціювати скликання засідання комісії буде депутат Здолбунівської районної ради Володимир Карпетченко.

Ну що ж, ситуація з добудовою пантеону нагадує безкінечний серіал, але його щасливе завершення залежить не від невідомого сценариста, а від здолбунівської громади і її представників.

Коментарі
Завантажується...